Betclic

Betcliclink icon

Cashback do 500 PLN

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.6

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

Betclic – podstawowe informacje

Betclic Polska to spółka należąca do BEM Operations Limited, firmy zarejestrowanej na Malcie, oferującej swoje usługi w Polsce poprzez przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o. Pozwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu bukmacher otrzymał we wrześniu 2018 roku. Odpowiednią licencję znajdziemy pod numerem PS4.6831.11.2017. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Marka Betclic należy do grona największych bukmacherów funkcjonujących online na świecie. Swoje usługi świadczy m.in. we Francji, Hiszpanii, Portugalii oraz Włoszech. Na rodzimym rynku zakładów wzajemnych spółka znana jest od dość dawna. Swoją działalność prowadziła praktycznie od początku istnienia (2005 rok). W 2017 roku, po wejściu ustawy hazardowej, zawiesiła ofertę, by w lipcu 2019 roku uruchomić stronę internetową i wznowić usługi. Obecnie pośredniczy w zakładach wzajemnych z poziomu witryny www (betclic.pl) oraz za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Spółka należy do EGBA (European Gaming & Betting Association), czyli prestiżowego Stowarzyszenia Gier Losowych i Zakładów Wzajemnych.

Bukmacher Betclic udziela się również na polu sponsoringu sportowego. Jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Klubu Sportowego Lechia Gdańsk. Ponadto jest sponsorem głównym zespołu piłkarskiego Piast Gliwice.

 

Zawieranie zakładów w punktach stacjonarnych

Betclic Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

Firma oferuje swoim klientom możliwość zawierania zakładów poprzez stronę internetową oraz w ramach Betclic mobile (aplikacja na urządzenia mobilne). W obu przypadkach bukmacher dołożył wszelkich starań, by obsługa była intuicyjna, a istotne informacje – łatwo dostępne.

Witryna www to główne miejsce, w którym mamy możliwość skorzystania z pełnej oferty przygotowanej przez Betclic. Bukmacher zadbał o to, by jego strona była funkcjonalna i łatwa w nawigacji. Z poziomu betclic.pl mamy dostęp do zakładów przedmeczowych, typu Live oraz esportów. Fani wydarzeń okołosportowych lub społeczno-politycznych także znajdą coś dla siebie. Zakłady bukmacherskie Betclic nie szczędzą wysiłków, by każde ważne zjawisko miało miejsce na tablicach firmy. W ofercie spółki znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, podział na najważniejsze ligi i wydarzenia sportowe, kilkadziesiąt tysięcy zdarzeń głównych i pobocznych.

Z poziomu strony głównej mamy również dostęp do aktualnych promocji i pakietów startowych dla graczy Betclic. Oferta obejmuje wszystkie aktywne bonusy, konkursy i inne dodatki, które możemy uzyskać u bukmachera. Firma systematycznie poszerza i urozmaica zakres swoich usług promocyjnych. Informacje o najnowszych najszybciej uzyskamy po odwiedzeniu betclic.pl.

Witryna internetowa to nie tylko zakłady – to także miejsce, w którym założymy indywidualne konto gracza. Prosta procedura rejestracyjna oraz intuicyjny system wpłat/wypłat sprawiają, że zarówno doświadczeni, jak i początkujący użytkownicy nie mają z nimi żadnych problemów. Równocześnie bukmacher Betclic dopilnował, by w razie pytań lub wątpliwości wszelkie informacje można było znaleźć na stronie. FAQ mieści się na poziomie rejestracji lub logowania. W tym miejscu uzyskamy odpowiedzi na każde nurtujące nas pytanie oraz dowiemy się wszystkiego na temat prowadzenia zakładów. W razie dalszych trudności możemy skorzystać z opcji pomocy zdalnej. Czeka tam zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy udzielą nam niezbędnych informacji za pośrednictwem czatu lub e-maila.

Ponadto Zakłady Bukmacherskie Betclic dołożyły starań, aby gracze mogli oglądać wydarzenie sportowe i równocześnie zawierać zakłady. Korzystanie z BETCLIC TV jest możliwe z poziomu indywidualnego konta gracza. Takie udogodnienie pozwala na śledzenie na bieżąco interesującego nas spotkania oraz daje pełną kontrolę nad kuponem – ważne przede wszystkim w typowaniu na żywo. Wszystkie transmisje oferowane przez bukmachera możemy obejrzeć w jakości HD.

Betlick online to intuicyjny oraz funkcjonalny serwis internetowy. Prócz tego użytkownicy mają możliwość zawierania zakładów za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne. Na stronie internetowej bukmachera udostępniono oprogramowanie dedykowane na platformy iOS oraz Android. Za pośrednictwem smartphona lub iphona mamy dostęp do wszystkich produktów oferowanych przez Betclic. Bukmacher umożliwia założenie konta gracza przy użyciu aplikacji (procedura jest identyczna ze stosowaną na witrynie www). Ponadto dzięki niej mamy do dyspozycji pełen pakiet zakładowy (przedmeczowy oraz Betclic na żywo), dostęp do telewizji bukmachera oraz do oferty promocyjnej. Samo oprogramowanie cechuje się dobrą optymalizacją i płynnością działania.

Przejdziemy teraz do zaprezentowania kroków, które należy przejść, aby zarejestrować konto u bukmachera Betclic.

 

Bukmacher Betclic – jak zacząć grać?

Jak wspomnieliśmy powyżej, utworzenie konta jest możliwe za pośrednictwem witryny www oraz przy pomocy smartphona lub iphona – aplikacja Betclic również posiada tę funkcję. W obu przypadkach procedura jest taka sama. W razie problemów na każdym etapie gracz może skorzystać z pomocy pracownika firmy lub FAQ. Poszczególne kroki wyglądają następująco:

  1. Dane osobowe – w tym miejscu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Ponadto jesteśmy zobowiązani do zapoznania się z regulaminem gry oraz polityką prywatności. Zgoda na bonus Betclic w postaci premii powitalnej jest warunkiem koniecznym ukończenia tego kroku. Z kolei nie mamy obowiązku udzielać pozwolenia na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych.
  2. Dane adresowe – tutaj należy wpisać numer PESEL oraz adres (ulica, miasto i kod pocztowy). Etap kończy podanie numeru telefonu.
  3. Dane użytkownika – ustalamy nazwę użytkownika (posłuży nam podczas logowania) i tworzymy hasło dostępu do konta. W tym miejscu mamy też możliwość wyboru pytania bezpieczeństwa (zabezpieczenie na wypadek zapomnienia hasła itd.) spośród przygotowanych przez Betclic. Kod promocyjny, o ile taki posiadamy, również należy wpisać na tym etapie.
  4. Limity – krok, w którym należy wprowadzić limity na czas gry oraz na stawki zakładów (w odniesieniu do jednego dnia oraz miesiąca). Oczywiście w każdym momencie możemy zmienić ustalone wartości.

Po ukończeniu powyższej procedury pozostaje nam jedynie weryfikacja wprowadzonych danych przez pracownika Betclic. Bukmacher wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości (dowód osobisty bądź paszport) oraz podania numeru imiennego konta bankowego. Możemy tego dokonać, wchodząc w zakładkę „Moje dokumenty”. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji (stosowna informacja zostanie przesłana na adres e-mail podany w trakcie tworzenia profilu) możemy wpłacić środki pieniężne i rozpocząć grę. Aby tego dokonać, należy wejść w odpowiednią zakładkę dostępną z poziomu konta gracza i postępować zgodnie z instrukcjami, które ustalił Betclic. Wpłata może być dokonana poprzez Przelewy24, przy pomocy karty kredytowej lub w ramach zwykłego zlecenia bankowego. Aby otrzymać ewentualne wygrane z zakładów, trzeba zlecić procedurę poprzez kliknięcie w okienko „Wypłać”. Dostępne opcje przelewów są bardzo dogodne dla klientów Betclic. Wypłata zostanie przelana na konto bankowe gracza za pośrednictwem Przelewy24 lub przy pomocy zwykłego zlecenia.

 

Bukmacher Betclic – bonus na start i premie dla aktywnych graczy

bonus u bukmachera dla aktywnych graczyOferta Betclic dotycząca premii dla nowych i stałych użytkowników prezentuje się dość dobrze. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają współzawodnictwo z tym bukmacherem, mogą liczyć na korzystny pakiet startowy. Ma postać zwrotu za nieudany pierwszy zakład w Betclic. Cashback, którego maksymalna wysokość jest uzależniona od aktualnej promocji, otrzymamy na konto bonusowe. Aby móc go wypłacić, należy dokonać regulaminowego obrotu. Ale to nie koniec promocji przygotowanych dla nowych użytkowników Betclic. Kod promocyjny, dostępny już na etapie tworzenia konta, pozwoli na uzyskanie dodatkowych profitów. W zależności od obowiązującej akcji możemy liczyć na darmowy zakład, zakład bez ryzyka, zwiększenie premii od depozytu lub wiele innych dodatków. Bukmacher prowadzi także program lojalnościowy, do którego dołączymy zaraz po pierwszym zakładzie. Aby otrzymywać profity, należy grać oraz aktywnie uczestniczyć w akcjach organizowanych przez firmę – również w obrębie portali społecznościowych bukmachera.

Stali użytkownicy zakładów organizowanych przez spółkę także mogą liczyć na szereg bonusów. Kod promocyjny Betclic, dostępny na stronie bukmachera lub u partnerów, liga typerów z wartościowymi nagrodami czy zwiększone kursy wybranych zdarzeń czekają na każdego. Ponadto firma przygotowała atrakcyjny system zwiększania wygranej dla osób lubiących ryzykowną grę (kupony z co najmniej pięcioma zdarzeniami). Im więcej obstawiamy, tym więcej zyskujemy.

Bukmacher Betclic cały czas poszerza swoje promocje o nowe produkty. Strona www oraz aplikacja na urządzenia mobilne to doskonałe miejsca, aby być na bieżąco z bonusami.

Skoro wiemy, co zyskamy dzięki grze, możemy przejść do zaprezentowania oferty zakładowej spółki należącej do BEM Operations Limited.

 

Zakłady bukmacherskie Betclic – oferta sportowa i nie tylko

Potentat na rynku bukmacherskim może się pochwalić bardzo dobrze rozbudowaną ofertą zakładową. Obejmuje ona wiele tysięcy zdarzeń w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych i wydarzeń społeczno-politycznych. Betclic zakłady bukmacherskie dają możliwość typowania przedmeczowego oraz na żywo.

Do usług pre-match należą nie tylko najpopularniejsze sporty (piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis), ale także mniej popularne dyscypliny. Na tablicach bukmachera znajdziemy więc m.in. krykiet, squash czy darts. Fani wyścigów motocykli, żużla, Formuły 1 oraz kolarstwa również nie będą zawiedzeni – ważne wydarzenia w obrębie tych sportów nigdy nie są pomijane przez Betclic. Ponadto bukmacher nie zapomniał o miłośnikach sportów walki. Boks, KSW czy MMA – wystarczy wyszukać interesującą nas rozgrywkę i wypełnić kupon. Ważne wydarzenie polityczne lub społeczne? Betclic również daje możliwość wytypowania np. zwycięzcy wyborów prezydenckich, wyborów parlamentarnych czy zdobywcy Oscara.

Jeżeli nie wiemy, na co postawić lub gdy nasz zespół aktualnie nie gra, wystarczy poszukać inspiracji w zakładce „Popularne” i odnaleźć ciekawe zdarzenie. Topowe spotkania oraz czołowe drużyny dostarczą nam nie tylko wrażeń, ale także pozwolą na uzyskanie większych potencjalnych wygranych. Bonus Betclic w postaci podwyższonych kursów najczęściej znajdziemy właśnie wśród najpopularniejszych zdarzeń.

Na bogatą ofertę mogą liczyć również fani zakładów typu Live. Betclic na żywo to kilkadziesiąt wydarzeń w każdej chwili z wielu dyscyplin sportowych. Tysiące zdarzeń i bardzo dobra optymalizacja strony www oraz aplikacji sprawiają, że tego rodzaju gra cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Prócz tego bukmacher Betclic stawia na dyscypliny może mniej sportowe, ale dostarczające równie dużych emocji – mowa o esportach. Współzawodnictwo pomiędzy graczami sieciówek to szybko rozwijająca się część rynku zakładów wzajemnych, przyciągająca stale rosnącą rzeszę fanów. Na tablicach spółki znajdziemy takie tytuły jak CS:GO, LoL oraz wiele innych.

Bukmacher nie ustaje w poszerzaniu swojej oferty zakładowej i systematycznie dokłada nowe dyscypliny sportowe oraz inne typy wydarzeń, w obrębie których każdy użytkownik znajdzie dla siebie coś interesującego.

 

Bukmacher Betclic – opinie i podsumowanie

Betclic to marka doskonale znana na polskim – i nie tylko – rynku zakładów wzajemnych. Od początku funkcjonowania stawiała na rozwój. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej ofercie zakładowej oraz atrakcyjnym kursom każdego dnia powiększa się liczba osób korzystających z Betclic. Bonus powitalny, kody promocyjne, nagrody za aktywną i ryzykowną grę to tylko ułamek promocji czekających na każdego, kto zdecyduje się spróbować szczęścia. Bukmacher budzi zaufanie – lata funkcjonowania pozwoliły mu pokazać się graczom od najlepszej strony. Sami użytkownicy chwalą również funkcjonalność oraz prostotę punktów dostępowych do zakładów. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja na urządzenia mobilne są dopracowane i nie sprawiają problemów nawet najbardziej opornym na nowinki techniczne graczom.

 

FAQ

Bukmacher Betclic – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera Betclic?

Na osoby, które zdecydują się na założenie konta u bukmachera Betclic, czeka prosta procedura rejestracji. Składa się z kilku kroków, których przejście nie zajmie użytkownikowi więcej niż kilkanaście minut. Po jej ukończeniu należy jeszcze poczekać na weryfikację wprowadzonych danych przez pracownika bukmachera, wpłacić środki pieniężne oraz cieszyć się z gry.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher Betclic oferuje swoim klientom możliwość zawierania zakładów w obrębie strony internetowej (betclic.pl), a także z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne (oprogramowanie dostępne na urządzenia z Androidem oraz iOS).

 

Jakie bonusy oferuje Betclic?

Spółka premiuje zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy. Osoby zakładające konto mogą liczyć na pakiet startowy oraz skorzystać z innych aktualnych promocji. Na początkujących może czekać m.in. kod promocyjny Betclic – płynący z niego profit jest uzależniony od obowiązującej akcji promocyjnej. Dla stałych bywalców zakładów wzajemnych bukmacher przygotował program lojalnościowy, ligę typerów oraz wiele innych.

 

Czy oferta Betclic na zakłady jest duża?

Bukmacher Betclic oferuje zakłady w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych oraz wydarzeń społeczno-politycznych. Dzięki tysiącom zdarzeń głównych i pobocznych dziennie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Jakie są główne zalety bukmachera Betclic?

Do głównych zalet bukmachera Betclic należy przede wszystkim dość dobra oferta kursowa, a także bardzo dobra oferta zakładowa oraz bonusowa. Pochwalić należy również intuicyjną i funkcjonalną stronę internetową oraz aplikację na urządzenia mobilne.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera Betclic?

Bukmacher Betlic umożliwił swoim klientom dokonywanie wpłat na bankroll gracza za pomocą Przelewy24, z użyciem karty kredytowej oraz w ramach standardowego przelewu bankowego. Wypłaty potencjalnych wygranych dokonać możemy tylko i wyłącznie na indywidualne konto bankowe (zweryfikowane przez bukmachera). Mamy do dyspozycji Przelewy24 oraz zwykłe zlecenie przelewu bankowego.