Totalbet

Totalbetlink icon

freebet 25 zł i bonus od wpłaty do 500 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.4

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

Totalbet – podstawowe informacje

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. zostały utworzone w 2017 roku. Firma to legalny polski bukmacher należący do holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. W marcu 2018 roku uzyskał zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu. Przyznano mu licencję (PS4.6831.15.2017), na podstawie której może świadczyć swoje usługi przez sześć lat. Główna siedziba bukmachera znajduje się w Warszawie.

Totalbet umożliwia swoim graczom zawieranie zakładów w obrębie wydarzeń sportowych, esportów oraz sportów wirtualnych. Dostęp do oferty bukmachera można uzyskać, wchodząc na jego stronę www (totalbet.pl) oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne. Ponadto firma ma w planach uruchomienie punktów stacjonarnych. Powstanie pierwszych jednostek naziemnych przewidziano na 2019 rok.

W ramach prowadzonej działalności bukmacher Totalbet jest zobowiązany do wspierania polskiego sportu. Firma jest sponsorem turnieju Games Clash, organizowanego dla graczy CS:GO. Prócz tego patronowała i wciąż patronuje wielu projektom, których celem jest zachęcanie ludzi do aktywności fizycznej, zarówno w sporcie amatorskim, jak i zawodowym.

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

Bukmacher Totalbet pierwotnie uzyskał pozwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych tylko w obrębie punktów stacjonarnych. Po uzyskaniu zgody od Ministerstwa Finansów na działalność online umożliwił swoim klientom grę poprzez stronę www, a później za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne. Omówimy pokrótce oba te miejsca.

zakładanie konta u bukmachera przez internetWitryna internetowa udostępniona przez bukmachera to bardzo dobrze działająca strona. Pod kątem wizualnym oraz funkcjonalnym prezentuje się korzystnie. Dzięki intuicyjnej obsłudze oraz płynności działania zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze szybko odnajdą się w dużej liczbie informacji znajdujących się w serwisie. Wszystkie najważniejsze moduły (oferta zakładowa, aktualne promocje itd.) są bardzo łatwe do zlokalizowania. Szybkie linki dają użytkownikom możliwość wglądu w aktualne zdarzenia w obrębie najpopularniejszych dyscyplin i lig sportowych. Z kolei kalendarz spotkań pozwala na zaplanowanie swojego kuponu na kilka dni do przodu.

W razie problemów mamy do dyspozycji FAQ, Vademecum gracza, przejrzyste regulaminy oraz Dział Pomocy. Wykwalifikowani pracownicy udzielą nam niezbędnych informacji dotyczących zakładania oraz prowadzenia konta indywidualnego. W przypadku, gdy użytkownik wciąż ma wątpliwości, może skorzystać także z czatu, emaila bądź telefonu. Pomoc (zarówno pisemną, jak i telefoniczną) uzyskamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-23:00.

Bukmacher Totalbet zaopatrzył swoją witrynę również w zaplecze statystyczne oraz wynikowe. Historyczne spotkania, rezultaty zakończonych wydarzeń oraz wszelkie informacje dotyczące kluczowych parametrów można znaleźć w dziale Statystyki. Ale to jeszcze nie koniec oferty. Dostępny na wyciągnięcie ręki jest także blog bukmachera, na którym znajdują się omówienia zakończonych spotkań, prognozy przyszłych oraz wiele innych przydatnych danych. Ponadto Totalbet wyposażył swoją stronę w porównywarkę kursów. To przydatne narzędzie, które pozwala graczom na wyszukiwanie najlepszej oferty zakładowej.

Osoby preferujące grę za pośrednictwem smartphonów i tabletów mogą skorzystać z aplikacji, jaką przygotował Totalbet. Bukmacher ma aktualnie w swojej ofercie tylko oprogramowanie na urządzenia wykorzystujące system Android. Jednak cały czas trwają prace nad wersją dla zwolenników iPhonów. Wersja pod oprogramowanie iOS pojawi się już niedługo.

Gracze preferujący tę formę zawierania zakładów mają do dyspozycji pełen pakiet możliwości dostępnych na stronie www. Z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne założymy konto gracza, uzyskamy informacje o aktualnych promocjach, a w razie potrzeby możemy skontaktować się z Działem Pomocy. Mamy także dostęp do pełnej oferty zakładowej, jaką przygotował Totalbet. Aplikacja umożliwia typowanie w obrębie tysięcy zdarzeń przedmeczowych, Live oraz sportów wirtualnych. Specjalnie dedykowana funkcja Powiadomienia Push przypomni nam o zamknięciu kuponu czy o nowościach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nic, co ważne, nie umknie naszej uwadze. Aplikacja Totalbet umożliwia także szybkie wpłaty na konto użytkownika. Dostęp z każdego miejsca i o każdej porze do najpopularniejszych i bezpiecznych systemów płatności zapewni nam płynność oraz wygodę gry. Prócz tego osoby korzystające z telefonu mają dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk i wyników dotyczących historycznych spotkań.

Zakłady bukmacherskie Totalbet nie dysponują aktualnie punktami stacjonarnymi. W przyszłości przewidziane jest jednak udostępnienie tego typu jednostek.

Przejdziemy teraz do opisania procedury tworzenia konta indywidualnego oraz przedstawimy dostępne metody wpłat i wypłat środków pieniężnych.

 

Bukmacher Totalbet – jak zacząć grać?

Firma oferuje swoim klientom prostą dwuetapową drogę prowadzącą do założenia własnego profilu gracza. Z poziomu konta indywidualnego będziemy mieli dostęp nie tylko do pełnej oferty zakładowej – będziemy mogli również skorzystać ze wszystkich dodatków dla nowych użytkowników Totalbet. Bonus powitalny czy kod promocyjny to zaledwie początek atrakcji czekających na zakładających profil. Wspomniana procedura przedstawia się następująco:

  1. Rejestracja – ten etap jest podzielony na trzy części: dane konta, dane osobowe i udzielenie zgody. W miejscu dotyczącym danych konta podajemy nazwę użytkownika, email, ustalamy hasło dostępu oraz wybieramy pytanie bezpieczeństwa (z listy), potrzebne w razie ewentualnych przyszłych problemów. Ten rodzaj zabezpieczenia pozwoli nam m.in. na szybkie odzyskanie hasła (w przypadku zapomnienia) do konta Totalbet. Kod promocyjny wpisujemy już na tym etapie. Zapewnia nam to dodatkowe profity. Część dotycząca danych osobowych wymaga podania imienia, nazwiska, narodowości, numeru PESEL oraz daty urodzenia. Aby zakończyć ten etap, wystarczy potwierdzić pełnoletność, wyrazić zgodę na akceptację regulaminu, na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie treści marketingowych (bądź nie) od Totalbet. Bonus powitalny, zależny od aktualnej oferty firmy, jest ustawiony jako aktywny, jednak bez problemu można z niego zrezygnować. Wystarczy w odpowiednim miejscu odznaczyć przypisane mu okienko. Po zatwierdzeniu oraz uzupełnieniu wszystkich niezbędnych danych otrzymamy informację o utworzeniu konta. Aby profil stał się aktywny, należy wejść na podany wcześniej email i kliknąć w link aktywacyjny.
  2. Konto tymczasowe->konto stałe – po ukończeniu kroku pierwszego uzyskamy status konta tymczasowego (jest ważne przez 90 dni). Z tego poziomu możemy wpłacać środki oraz zawierać zakłady, jednak nie mamy możliwości wypłaty ewentualnych wygranych. Aby konto było w pełni aktywne, gracz musi uzupełnić dane o adres zamieszkania, dowód tożsamości (rodzaj, numer i seria oraz obustronny skan). Należy także podać numer konta bankowego, na które będą nam przelewane ewentualne wygrane.

akceptacja kontaOstatnim krokiem w procesie założenia konta jest weryfikacja ze strony pracownika firmy, która nie trwa dłużej niż 30 minut. Po jej zakończeniu otrzymamy odpowiednią informację na email – od tego momentu posiadamy już w pełni aktywny profil. Aplikacja Totalbet, podobnie jak strona www, także zapewnia graczom możliwość założenia indywidualnego konta. Procedura przebiega w  identyczny sposób, zaś optymalizacja narzędzia sprawia, że ukończenie procesu jest równie proste i szybkie jak poprzez standardową stronę www.

Bukmacher Totalbet zadbał, by wpłaty i wypłaty na i z indywidualnego konta były przeprowadzane ekspresowo i przy pomocy nowoczesnych metod. Aby przelać środki na bankroll, możemy skorzystać z PayU, dotpay lub Przelewy24. Wypłaty dokonamy tylko i wyłącznie przelewem na indywidualne konto bankowe podane w trakcie tworzenia profilu. Dzięki funkcji szybkiej wypłaty środki znajdą się na naszym koncie średnio po 8 minutach.

Przejdziemy teraz do przedstawienia oferty bonusowej, jaką firma przygotowała dla nowych i stałych graczy.

 

Bonus Totalbet na start oraz premie dla stałych graczy

W procesie tworzenia konta uzyskamy możliwość skorzystania z premii startowej oraz opcji kod promocyjny. Totalbet dokłada wszelkich starań, by oferta bonusowa była atrakcyjna. W pierwszym przypadku otrzymamy dodatek zależny od pierwszej wpłaty. Aby te środki były nasze, wystarczy dokonać regulaminowego obrotu. Kod promocyjny może zawierać darmowy zakład, zwiększenie depozytu bądź inne bonusy przewidziane w ramach aktualnej promocji. Najszybciej o nowościach dla nowych graczy dowiemy się, odwiedzając główną stronę bukmachera lub poprzez aplikację na urządzenia mobilne.

Trzeba jednak podkreślić, że nie tylko nowi użytkownicy mogą liczyć na nagrody od firmy Totalbet. Bonus w postaci szansy na nagrodę pieniężną za regularne logowanie się na koncie to tylko początek tego, na co może liczyć gracz. Firma premiuje także osoby obstawiające w ramach sportów wirtualnych. Wystarczy operować na kuponach akumulowanych, a nasze wygrane zostaną zwiększone. Im więcej skreślimy, tym większa będzie nasza premia. To jednak nie koniec oferty bonusowej dla odważnych. Kupony wysokiego ryzyka (minimum dziesięć zdarzeń) podlegają pod promocję z bezpiecznym zakładem. Nie wejdzie nam tylko jeden typ – nic się stało. Wygrana zostanie pomniejszona wyłącznie o jego kurs. Tego typu promocja obejmuje konkretne spotkania i pozwala na zgarnięcie wysokich wygranych od Totalbet. Bukmacher dba, by oferta premiowa dla stałych i aktywnych użytkowników była systematycznie poszerzana i urozmaicana. Kod promocyjny Totalbet (na darmowy zakład, dodatek do depozytu itp.), nagrody dla osób lubiących ryzyko oraz wiele innych premii czekają na każdego, kto regularnie odwiedza tego bukmachera.

 

Zakłady bukmacherskie Totalbet – oferta sportowa i nie tylko

Zajmiemy się teraz przedstawieniem oferty zakładowej, jaką posiada firma. Obie formy dostępu – strona www oraz aplikacja na urządzenia mobilne – umożliwiają dostęp do tysięcy zdarzeń dziennie w ramach zakładów przedmeczowych, typu Live, esportów oraz sportów wirtualnych.

TotalbetKlasyczne typowanie, które obejmujące przyszłe wydarzenia (zakłady przedmeczowe), może być prowadzone w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin. Totalbet Polska zadbał, by w ofercie zakładowej każdy gracz znalazł coś dla siebie. Najlepsze i najpopularniejsze ligi, puchary, turnieje oraz multum innych wydarzeń czeka na każdego amatora i zawodowca w zakładach wzajemnych. Mniej popularne dyscypliny oraz całkiem egzotyczne także znajdziemy na tablicach bukmachera. Nie będą zawiedzeni ani fani piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy sportów motorowych, ani amatorzy krykieta, pesapallo, darta, sportów walki oraz futsalu. Firma systematycznie śledzi trendy na rynku zakładowym i powiększa swoją ofertę o coraz to nowsze i atrakcyjniejsze rodzaje sportów. W razie braku pomysłu na grę lub przerwy w naszej ulubionej dyscyplinie warto skorzystać z podpowiedzi bukmachera na typy. Najpopularniejsze wydarzenia oraz najbardziej korzystne kursy zawsze znajdziemy w zakładce „Szybkie linki”.

Totalbet może się także pochwalić bogatą ofertą zakładów typu Live. Każdego dnia czeka na nas kilkaset wydarzeń sportowych obejmujących kilkadziesiąt dyscyplin. To doskonała okazja dla każdego fana tego rodzaju współzawodnictwa z bukmacherem. Atrakcyjne kursy bezpośrednio przekładają się na wysoki poziom ewentualnych wygranych, zaś bardzo dobrze funkcjonująca strona www oraz aplikacja zapewniają komfort gry.

Firma na swoich tablicach posiada również dość dobrze rozbudowaną bazę esportów. Dyscypliny polegające na współzawodnictwie pary lub grup graczy konkurujących w grach online przyciągają coraz większą liczbę fanów. Wielbiciele sieciówek mogą stawiać zakłady i obserwować konkurentów zmagających się w grach takich jak CS, LoL czy DOTA 2.

To jeszcze nie wszystko, co oferuje bukmacher Totalbet. W ramach sportów wirtualnych (virtuals) znajdziemy wyścigi motocyklów, piłkę nożną, wyścigi psów i koni oraz żużel. Symulacje przeprowadzane na bazie specjalnych algorytmów dostarczają zdarzeń przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Bukmacher Totalbet – opinie i podsumowanie

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to firma funkcjonująca na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2018 roku. Mimo krótkiego okresu działania spółka wypracowała dość dużą ofertę wydarzeń, w obrębie których prowadzone są typowania. Ponadto posiada bogate zaplecze bonusowe skierowane zarówno do nowych graczy (bonus Totalbet w postaci premii powitalnej), jak i do doświadczonych użytkowników (nagrody za regularną grę, wygrane dla lubiących ryzyko itp.). Firma świadczy usługi za pośrednictwem witryny internetowej oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Obecnie Zakłady Bukmacherskie Totalbet nie posiadają punktów stacjonarnych – ich budowa jest przewidziana w najbliższej przyszłości.

Bardzo dobrze działająca strona www oraz zoptymalizowana aplikacja sprawiają, że gracze chętnie korzystają z oferty bukmachera Totalbet. Opinie użytkowników są pozytywne. Skupiają się na funkcjonalności punktów dostępowych do zakładów, atrakcyjnych kursach oraz na bardzo dobrze rozbudowanej ofercie zakładowej.

 

FAQ

Bukmacher Totalbet – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera Totalbet?

Bukmacher oferuje możliwość założenia indywidualnego konta gracza w dwóch krokach. Pierwszy etap polega na uzupełnieniu wymaganych danych dostępowych, osobowych oraz wyrażeniu zgody na regulamin Totalbet. Kod promocyjny i premia powitalna to opcjonalne dodatki, które możemy przyjąć na tym etapie. Ukończenie kroku pierwszego jest równoznaczne z uzyskaniem statusu konta tymczasowego. Z jego poziomu możemy przelewać środki pieniężne na bankroll i dokonywać zakładów. Aby nasz profil był w pełni aktywny, należy jeszcze ustalić limity zakładowe (czas gry i wysokość stawek), podać numer konta bankowego, na które przelewane będą potencjalne wygrane oraz przesłać obustronny skan dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher Totalbet umożliwia zawieranie zakładów poprzez stronę internetową oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne. Obecnie firma nie posiada punktów stacjonarnych.

 

Jakie bonusy oferuje Totalbet?

Firma posiada dość bogate zaplecze bonusowe oraz dba, by oferta premiowa była systematycznie powiększana i urozmaicana. Nowi użytkownicy zakładów wzajemnych mogą liczyć na premię powitalną Totalbet. Kod bonusowy to kolejny dodatek przeznaczony dla osób zakładających konto – i nie tylko. Aktywnym graczom bukmacher proponuje również nagrody za regularne logowanie do portalu, zwiększenie kursów wybranych zdarzeń oraz wiele innych.

 

Czy oferta zakładów bukmachera Totalbet jest duża?

Bukmacher Totalbet zadbał, by oferta zakładowa była odpowiednio rozbudowana. Mamy do dyspozycji kilkadziesiąt dyscyplin sportowych w ramach zakładów przedmeczowych oraz zakładów typu Live. Wielbiciele współzawodnictwa pomiędzy graczami gier online także znajdą coś dla siebie. Prócz tego firma udostępniła swoim graczom sporty wirtualne, gdzie typowanie możliwe jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Jakie są główne zalety bukmachera Totalbet?

Do zalet bukmachera Totalbet należy zaliczyć bardzo bogatą ofertę zakładową. Plusem jest także dobrze działająca i zoptymalizowana strona www i aplikacja mobilna. Ponadto do atutów zaliczają się konkurencyjne kursy.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera Totalbet?

Bukmacher Totalbet oferuje swoim graczom nowoczesne i szybkie metody wpłat i wypłat na i z indywidualnego konta. Przelew na bankroll można wykonać wyłącznie poprzez PayU, dotpay lub Przelewy24. Zlecenie wypłaty potencjalnej wygranej jest możliwe jedynie na konto bankowe podane w trakcie rejestracji.