Betfan

Betfanlink icon

Pakiet bonusów do 3000 PLN

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.7

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

BetFan – podstawowe informacje

betfanW październiku 2018 roku pozwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych uzyskał Betfan Sp. z o.o. Natomiast faktyczną działalność na rynku bukmacherskim firma rozpoczęła w kwietniu 2019 roku. Oznacza to, że w ciągu zaledwie paru miesięcy udało jej się wprowadzić ofertę i uruchomić stronę www oraz w pełni aktywną mobilną wersję witryny internetowej. Bukmacher posiada pozwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministerstwo Finansów (odpowiednią licencję można znaleźć pod numerem PS4.6831.3.2018). Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie.

Bukmacher BetFan prowadzi swoją działalność za pośrednictwem strony internetowej (betfan.pl). W tym momencie nie posiada punktów stacjonarnych, nie dysponuje również aplikacją na urządzenia mobilne. W obecnej chwili z poziomu smartfona mamy dostęp do internetowej wersji witryny, która zawiera wszystkie funkcje oferowane przez klasyczną stronę www. W najbliższym czasie przewidziane jest uruchomienie aplikacji pod Androida i iOS.

BetFan szczyci się aktualnym rekordem Polski w szybkości uzyskania licencji na prowadzenie działalności w internecie. Zajęło mu to równe sześć miesięcy.

 

BetFan Zakłady Bukmacherskie – punkt zawierania zakładów

Bukmacher BetFan umożliwia swoim klientom uczestnictwo w zakładach wzajemnych za pośrednictwem witryny internetowej. Z jej poziomu dostępne są wszystkie podstawowe (i nie tylko) funkcje ułatwiające grę. Strona www pozwala m.in. na założenie konta indywidualnego, dobór zdarzeń na kupony, umożliwia również dokonywanie wpłat i wypłat na i z bankrollu.

Pomimo niedługiego okresu funkcjonowania bukmachera na polskim rynku zakładów wzajemnych oferta BetFan prezentuje się bardzo dobrze. Prócz tego funkcjonalność i optymalizacja strony www bezpośrednio przekładają się na płynną i komfortową grę. Sama witryna jest zorganizowana w intuicyjny sposób. Z tego względu z odnalezieniem istotnych informacji nie będą mieć problemu ani początkujący, ani doświadczeni gracze.

Bukmacher BetFan z poziomu strony www zapewnił graczom dostęp do aktualnej oferty zakładowej, obejmującej kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. W ich obrębie mamy do dyspozycji klasyczne zakłady przedmeczowe, jak również możliwość typowania na żywo. Nie brak też wydarzeń z zakresu esportów. Nie będą zawiedzeni fani gier sieciowych – w ofercie firmy jest kilkanaście najpopularniejszych tytułów na rynku. Zakłady bukmacherskie BetFan dbają także o to, by na ich tablicach znajdowały się ważne wydarzenia społeczno-polityczne. W zakładce „Rozrywka” możemy wyszukać najciekawsze zdarzenia ze świata programów telewizyjnych, zdarzenia dotyczące ważnych stanowisk państwowych, zakłady na zjawiska pogodowe (średnia temperatura czy prędkość wiatru) oraz wiele innych.

Strona Betfan.pl to również miejsce, z poziomu którego założymy konto indywidualne. Posiadanie go umożliwi nam pełny dostęp do oferty zakładowej – i nie tylko. Aktualne bonusy oraz inne dodatki znajdziemy w zakładce „Promocje”. Ponadto w razie pytań lub wątpliwości możemy skorzystać z działu „Pomoc”. W jego obrębie zdobędziemy wszelkie niezbędne informacje dotyczące zakładania oraz prowadzenia profilu gracza. Prócz tego nauczymy się podstaw gry, między innymi poznamy rodzaje kuponów oraz oznaczenia zakładów. W dziale „Informacje” uzyskamy dane o samej firmie oraz mamy wgląd w regulaminy gry. W razie jakichkolwiek problemów możemy również zwrócić się do pracownika BetFan. Rozmowa w formie czatu lub kontakt mailowy – obie opcje są dostępne dla użytkowników przez cały tydzień w godzinach 9:00-23:00.

To jeszcze nie wszystko, co czeka na klientów BetFan. Bukmacher zadbał także o historyczne zaplecze zakładów. W dziale „Statystyki” znajdziemy wszystko, co potrzebne do metodycznego podejścia do gry. Zwolennicy matematycznego określania wyników będą w pełni usatysfakcjonowani – dane obejmują liczne parametry pozwalające na obróbkę statystyczną.

Z poziomu strony internetowej możemy ponadto bez problemu odwiedzić inne portale, na których funkcjonuje bukmacher (Facebook, Twitter, Youtube etc.).

Przejdziemy teraz do opisu procedury zakładania indywidualnego konta gracza.

 

Bukmacher BetFan – jak zacząć grać?

Otwieranie konta w BetfanAby móc w pełni cieszyć się z oferty firmy, należy stworzyć własny profil. Żeby tego dokonać, wystarczy przejść kilka krótkich kroków. Cały proces nie powinien zająć nam więcej niż trzydzieści minut – włączając w to weryfikację przez pracownika BetFan. Bukmacher oferuje swoim klientom opcje założenia BETkonta tymczasowego oraz BETkonta stałego. Przy chęci założenia pierwszego wariantu konta należy wprowadzić podstawowe dane osobowe i dostępowe. Odpowiednia procedura wygląda następująco:

  1. Dane Konta – podajemy adres e-mail, numer telefonu oraz ustalamy hasło dostępu. Ponadto jesteśmy zobowiązani do potwierdzenia pełnoletności i udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tym kroku możemy (lub nie) zgodzić się także na otrzymywanie informacji reklamowych i handlowych;
  2. Dane osobowe – musimy uzupełnić informacje o nasze imię, nazwisko oraz numer pesel. Bukmacher umieścił w tym miejscu również swoją ofertę promocyjną BetFan. Kod promocyjny, jak i zgoda na bonus powitalny są oczywiście nieobowiązkowe. Krok kończy potwierdzenie prawdziwości wprowadzonych przez nas danych oraz zapoznania się z regulaminem gry.

Przejście obu powyższych etapów pozwala nam na uruchomienie konta tymczasowego. W ramach tej opcji mamy możliwość wpłacania środków pieniężnych na bankroll oraz zawierania zakładów (są one obciążone limitem na stawki). Ponadto z tego poziomu nie możemy wypłacać ewentualnych wygranych. Aby nasze konto było w pełni aktywne, należy dołączyć obustronny skan dowodu tożsamości oraz dokonać przelewu z imiennego konta bankowego. Po spełnieniu tych wymogów pozostaje nam jedynie poczekać na weryfikację danych przez pracownika BetFan. Bukmacher powiadomi nas o tym niezwłocznie poprzez wysłanie odpowiedniej informacji na e-mail podany w czasie rejestracji. Cała procedura trwa średnio kilkanaście minut.

Po założeniu konta należy tylko przelać środki na indywidualne konto gracza i możemy zawierać zakłady. Aby zasilić bankroll, wystarczy wejść w zakładkę „Wpłać” i postępować według zawartej tam instrukcji. Mamy do dyspozycji szybkie przelewy, blik albo wpłatę przy pomocy karty kredytowej. Aby dokonać wypłaty ewentualnych wygranych, należy wejść w zakładkę „Wypłać” – znajdziemy w niej odpowiednią procedurę postępowania. Musimy pamiętać, że przelew zostanie wykonany tylko i wyłącznie na nasze indywidualne konto bankowe (przypisane do profilu gracza). Czas realizacji zleconej wypłaty trwa średnio 15 minut.

Skoro posiadamy już własne konto, możemy się przyjrzeć ofercie bonusowej i zakładowej bukmachera.

 

Bukmacher BetFan – bonus na start oraz premie dla aktywnych graczy

Pomimo krótkiego okresu funkcjonowania Zakłady bukmacherskie BetFan wypracowały dobrą ofertę premiową dla nowych i stałych graczy. Użytkownicy zakładający konto mogą liczyć na wiele atrakcji, które przygotował BetFan. Kod promocyjny oraz obecnie największa na rynku premia powitalna czekają na każdego, kto wyrazi na nie zgodę w trakcie rejestracji. Wystarczy spełnić regulaminowe warunki na obrót i cieszyć się z dodatku. Ów profit może wynieść nawet 3000 zł. Warto śledzić nowości na bieżąco, gdyż wysokości konkretnych promocji mogą się zmieniać – firma się rozwija i systematycznie poszerza oraz uatrakcyjnia swoją ofertę startową. Kod promocyjny BetFan ma różne postaci. Może być to darmowy zakład, zakład bez ryzyka lub inny dodatek uzależniony od aktualnej akcji.

Gracze, którzy korzystają z oferty bukmachera już od jakiegoś czasu, będą zadowoleni z tego, co przygotował dla nich BetFan. Bonus w postaci bezpodatkowych zakładów dla wielu z nich z pewnością brzmi kusząco. Po spełnieniu odpowiednich warunków na kurs oraz ilość zdarzeń na kuponie możemy liczyć na zwiększenie naszej wygranej nawet o 20%. Ponadto na aktywnych czeka codzienna promocja w postaci premiowanych zdarzeń, które pozwolą zdobyć nam dodatkowe nagrody pieniężne. Warto podkreślić, że bonus BetFan w postaci kodu promocyjnego to premia przeznaczona nie tylko dla nowych graczy. Kody, wypuszczane cyklicznie lub z okazji ważnych wydarzeń sportowych bądź społeczno-politycznych, dają możliwość zawarcia darmowego zakładu lub zakładu bez ryzyka każdemu użytkownikowi.

Najszybciej o aktualnych promocjach dowiemy się, odwiedzając stronę bukmachera. W dalszej części przybliżymy ofertę zakładową firmy BetFan.

 

Zakłady bukmacherskie BetFan – oferta sportowa i nie tylko

Każdy, kto wejdzie na główną stronę bukmachera, może się przekonać, że to miejsce, w którym rozgrywa się półtora miliona zdarzeń miesięcznie. To także serwis, w którym gracze mogą założyć się praktycznie o wszystko. BetFan zakłady bukmacherskie to nie tylko wydarzenia sportowe i polityczno-społeczne, to również rozrywka, typowanie zjawisk pogodowych i wielu innych.

Zakłady przedmeczowe to dziesiątki tysięcy zdarzeń każdego dnia. Oferta sportowa obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin, wśród których znajdziemy te najbardziej popularne oraz takie, które w Polsce wydają się egzotyczne. Niepodzielnie króluje piłka nożna, tenis, koszykówka oraz siatkówka. W obrębie tych sportów mamy do dyspozycji praktycznie wszystkie ligi świata, turnieje, mistrzostwa, jak również inne mniej lub bardziej istotne wydarzenia. Nie inaczej wygląda sytuacja sportów motorowych i rowerowych – bukmacher BetFan nie zawiedzie fanów żużla, kolarstwa, Formuły 1 czy wyścigów motocykli. Dyscypliny zimowe lub typowo letnie – możemy tutaj typować wszystko, wedle uznania i chęci. Jeśli kibicujemy drużynie krykietowej lub pesapallowej – nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy odnaleźć ulubiony zespół i obstawiać. Ktoś preferuje bardziej agresywne dziedziny, dostarczające zastrzyku adrenaliny? Czekają na niego sporty walki, od boksu po MMA. Jeśli nie jesteś fanem żadnego sportu, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odnaleźć się w zakładach w ramach wydarzeń politycznych, społecznych, czy nawet dotyczących warunków pogodowych (średnie temperatury czy prędkości wiatru). Wszystko to znajdziemy w ofercie firmy.

Z poziomu strony głównej mamy dostęp do „Szybkich linków”, dzięki którym przejdziemy bezpośrednio do najpopularniejszych dyscyplin i najciekawszych eventów pozasportowych. W tym miejscu znajdziemy najbardziej aktualne i topowe ligi, turnieje, zjawiska i inne ważne wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie BetFan pomyślały również o tym, by oferta typu Live była bogata. Praktycznie wszystkie znaczące wydarzenia mogą być obstawiane w czasie rzeczywistym. Każda godzina dostarcza nam tysięcy zdarzeń, a bardzo dobra optymalizacja strony sprawia, że gra się płynnie.

e-sportFani współzawodnictwa pomiędzy graczami gier online mają dostęp do wielu tytułów oraz form rozgrywek. Na tablicach bukmachera znajdziemy zmagania zawodników gier takich jak m.in. CS:GO, LoL, StarCraft, Overwatch i wiele innych.

Firma systematycznie poszerza ofertę zakładową. Funkcjonuje na polskim rynku legalnych bukmacherów stosunkowo od niedawna, ale wybór wśród dyscyplin sportowych oraz wydarzeń z innych aspektów życia, jaki zapewnia graczom, robi duże wrażenie.

 

 

Bukmacher BetFan – opinie i podsumowanie

Betfan Sp. z o.o. to stosunkowy młody gracz na rodzimym rynku legalnych bukmacherów. Pomimo krótkiego stażu wypracował dość pokaźny pakiet zakładowy. Użytkownicy mogą wybierać wśród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych czy wydarzeń polityczno-społecznych. W ofercie firmy znajdziemy zdarzenia przedmeczowe, typu Live oraz esporty. Miesięcznie na swoich tablicach bukmacher umieszcza półtora miliona zdarzeń, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocje dla nowych i doświadczonych graczy również nie odbiegają od konkurencji. Bonus BetFan w postaci premii startowej jest bardzo kuszący, a obecnie to najwyższy dodatek na rynku. Bezpodatkowe zakłady (po spełnieniu minimalnych wymogów na kurs i ilość zdarzeń), całoroczne dodatki do wybranych wydarzeń czy kod promocyjny BetFan – to zaledwie część tego, co czeka na stałych użytkowników korzystających z oferty bukmachera.

Firma systematycznie się rozwija i na bieżąco wprowadza udogodnienia. W niedalekiej przyszłości należy oczekiwać aplikacji, która z pewnością ułatwi grę korzystającym z oferty BetFan. Opinie, jakie można znaleźć w sieci (i nie tylko), skupiają się przede wszystkim na dobrych ocenach pokaźnego zaplecza zakładowego. Gracze doceniają także atrakcyjność bonusów oraz funkcjonalność strony www bukmachera. Prócz tego nie brak pozytywnych wypowiedzi na temat kursów proponowanych przez firmę.

 

FAQ

Bukmacher BetFan – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera BetFan?

Bukmacher BetFan oferuje swoim klientom trójstopniowy proces rejestracji, który można przeprowadzić na stronie www firmy. W trakcie procedury będziemy proszeni o podanie danych osobowych oraz dostępowych. Istnieje możliwość korzystania z konta tymczasowego, jednak ma to swoje minusy. Po pierwsze, wiąże się z limitem na sumę wysokości stawek zakładów, a po drugie, nie możemy wypłacać ewentualnych wygranych. Aby mieć możliwość korzystania z pełnej oferty bukmachera, konto musi uzyskać status stałego. W tym celu wystarczy dokonać przelewu z osobistego konta bankowego i przesłać skan dowodu tożsamości.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Obecnie bukmacher BetFan posiada tylko witrynę internetową. Z jej poziomu użytkownicy mogą zawierać zakłady.

 

Jaki bonusy oferuje BetFan?

Gracze korzystający z oferty BetFan mają zapewniony standardowy pakiet startowy (premia dla nowych graczy oraz ewentualnie kod promocyjny). Mogą również liczyć na bezpodatkową grę, liczne promocje na kursy wybranych zdarzeń oraz wiele innych dodatków.

 

Czy oferta zakładów bukmachera BetFan jest duża?

Oferta zakładowa bukmachera BetFan obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, liczne wydarzenia polityczno-społeczne oraz esporty. Miesięcznie użytkownicy mają możliwość wyboru spośród półtora miliona zdarzeń w obrębie zakładów przedmeczowych i Live.

 

Jakie są główne zalety bukmachera BetFan?

Do zalet bukmachera BetFan należy przede wszystkim bardzo duża oferta zakładowa oraz bonus, który proponuje nowym graczom.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera BetFan?

Firma BetFan zapewnia użytkownikom możliwość wpłat na bankroll za pośrednictwem szybkich przelewów, bliku, a także karty kredytowej. Aby wypłacić ewentualne wygrane, wystarczy zlecić odpowiednią procedurę w określonym miejscu z poziomu profilu gracza. Przelewy są dokonywane  tylko i wyłącznie na indywidualne konto bankowe podane w trakcie rejestracji. Wspomniane konto może być ewentualnie zmienione na późniejszym etapie gry.