Etoto

Etotolink icon

200% pierwszej wpłaty do 200 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.4

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

Bukmacher ETOTO – podstawowe informacje

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to firma funkcjonująca na polskim rynku bukmacherskim stosunkowo od niedawna. Swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku i od tego momentu nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu organizacji zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, politycznych oraz społecznych. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych oraz w Internecie (licencja o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17). Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Bukmacher ETOTO daje użytkownikom możliwość uczestnictwa w zakładach wzajemnych na trzy sposoby: na stronie internetowej etoto.pl, dzięki aplikacji na urządzenia mobilne oraz w punktach stacjonarnych. Dzięki sukcesywnie poszerzanej ofercie oraz uatrakcyjnianiu premii i nagród dla uczestników zakładów wzajemnych coraz więcej graczy interesuje się ETOTO. Bonus powitalny dla zakładających konto oraz inne liczne profity dla aktywnych – bukmacher przykłada wiele starań, żeby przyciągnąć uwagę użytkowników.

Firma poza działalnością bukmacherską zajmuje się również sponsoringiem. Patronuje kilku zespołom piłkarskim oraz obejmuje opieką różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Ponadto w 2018 roku ETOTO uruchomił kanał na Youtube, który cieszy się stale rosnącą popularnością. Kilkadziesiąt tysięcy subskrybentów regularnie ogląda wywiady ze słynnymi sportowcami, quizy oraz reportaże i analizy z udziałem znanych dziennikarzy.

 

ETOTO – punkty przyjmowania zakładów

Jak wspomnieliśmy we wstępie, bukmacher oferuje możliwość zawierania zakładów poprzez stronę www i aplikację mobilną oraz w punktach stacjonarnych. Omówimy pokrótce każdą z tych opcji.

Mieszcząca się pod adresem etoto.pl strona internetowa już na pierwszy rzut oka wydaje się dobrze zorganizowana. Wszystkie istotne treści znajdują się na swoim miejscu i są łatwo dostępne. Osoby przeglądające witrynę bez najmniejszego problemu zlokalizują ofertę zakładową (wydarzenia przedmeczowe, typu LIVE) oraz aktualne bonusy i promocje. Podobnie jest z odnośnikami do wszelkiego rodzaju poradników, FAQ oraz działu Pomocy. Ów dział jest dostępny drogą mailową przez całą dobę, natomiast w postaci czatu służy użytkownikom od 9 do 22 siedem dni w tygodniu. Bukmacher ETOTO zadbał także o graczy, którzy lubią analizować spotkania pod kątem statystycznym. Bogaty zestaw tabel oraz historycznych wyników jest na wyciągnięcie ręki na stronie głównej.

Aplikacja mobilna do zawierania zakładówETOTO aplikacja mobilna to wysokiej klasy narzędzie umożliwiające zawieranie zakładów z poziomu telefonu lub tabletu. Szybkie logowanie przy pomocy odcisku palca, bonusy oraz różne promocje dedykowane na ten sposób gry to zaledwie ułamek udogodnień czekających na użytkowników. Duży wybór wydarzeń i możliwość dokonywania szybkich wpłat oraz wypłat sprawiają, że coraz więcej graczy korzysta z aplikacji ETOTO. Opinie samych użytkowników są pozytywne i skupiają się na intuicyjnej obsłudze oraz płynności działania.

ETOTO Zakłady Bukmacherskie pomyślał również o graczach lubiących zawierać zakłady przy kawie, w otoczeniu tablic z wydarzeniami i odpowiadającymi im kursami. Mowa oczywiście o punktach stacjonarnych. Firma na terenie całego kraju posiada ich kilka. Może nie jest to ogromna liczba, ale na mapie Polski systematycznie pojawiają się nowe jednostki ETOTO. Godziny otwarcia uzależnione są od miejsca ulokowania oraz dnia tygodnia.

 

Bukmacher ETOTO – jak zacząć grać?

By móc w pełni korzystać z usług bukmachera ETOTO, musimy posiadać aktywne konto, które założymy na stronie www firmy oraz w dowolnym punkcie stacjonarnym. Procedura tworzenia konta przez internet odbywa się w czterech krokach. Należy przejść wszystkie, by móc w pełni cieszyć się z gry. Kolejne etapy przedstawiają się następująco:

  1. Dane osobowe – należy podać płeć, imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres email.
  2. Dane kontaktowe – w tym miejscu przekazujemy dane dotyczące obywatelstwa, miejsca urodzenia, podajemy numer pesel (o ile taki posiadamy) oraz informacje dotyczące dowodu tożsamości (seria i numer oraz data ważności dowodu osobistego bądź paszportu). Następnie należy wpisać numer telefonu oraz adres zamieszkania.
  3. Informacje o koncie – w tym kroku należy ustalić dane dostępowe do konta gracza (login i hasło), określić limity na czas gry oraz na sumaryczne wysokości stawek w danym okresie czasu (dzień i miesiąc). W tym miejscu można także wpisać kod bonusowy ETOTO, dzięki któremu uzyskamy określone profity przewidziane przez firmę.
  4. Weryfikacja – ostatni krok wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości oraz podania numeru indywidualnego konta bankowego.

Po przejściu powyższej procedury uzyskamy pełny dostęp do oferty firmy i możemy zacząć grę u bukmachera ETOTO. Aplikacja mobilna nie daje możliwości rejestracji konta. Jednak możemy tego dokonać w dowolnym punkcie stacjonarnym. Przy wyborze takiej opcji należy mieć przy sobie dowód tożsamości oraz numer konta bankowego. Obsługa jednostki naziemnej przeprowadzi nas przez proces zakładania konta.

Dopiero po ukończeniu pełnej rejestracji (wszystkie cztery kroki) bukmacher ETOTO daje graczom możliwość zasilenia bankrollu środkami pieniężnymi. Dokonać tego można na kilka sposobów, w tym przelewem bankowym (kompleksowe instrukcje, jak to zrobić, znajdują się na stronie firmy) lub kartą płatniczą. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Kiedy nasze saldo jest dodatnie, można rozpocząć zawieranie zakładów. Jeśli gracz zapragnie wypłacić potencjalną wygraną, wystarczy, gdy określi wysokość tej kwoty (nie ma limitu na minimalną wartość) i będzie postępował zgodnie z instrukcją na stronie ETOTO. Bukmacher, po akceptacji przez Dział Płatności, zleci przelew środków na konto bankowe gracza, podane w czasie rejestracji. Pieniądze trafią do niego nie później niż do 12 godzin.

 

Bukmacher ETOTO – bonus na start oraz oferta dla aktywnych graczy

Prezent na startGracze rejestrujący swoje konto u bukmachera mogą liczyć na bonus. ETOTO oferuje nie tylko darmowy zakład (w razie błędnego typu środki przeznaczone na kupon zostaną nam zwrócone), lecz również pokaźną premię startową. Otrzymamy ją w formie bonusu, jeśli w trakcie tworzenia swojego profilu udzielimy w odpowiednim miejscu zgody. Warunki otrzymania premii oraz jej wysokość są uzależnione od wielkości początkowych wpłat, a także od dokonania regulaminowego obrotu. Wszelkie informacje na temat bieżących akcji promocyjnych dla nowych graczy (w tym akcji na specjalny kod bonusowy ETOTO) można znaleźć w punktach stacjonarnych i na stronie www – przeglądanej standardowo oraz przez aplikację.

Stali klienci zakładów bukmacherskich również mogą liczyć na szereg profitów oferowanych przez ETOTO. Kod bonusowy dający określone korzyści, zwrot części stawki za kupon zawierający konkretne dyscypliny sportowe lub wydarzenia oraz profity za granie w danym czasie (na przykład w weekendy lub w nocy) to tylko nieliczne atrakcje dedykowane użytkownikom. Bukmacher ETOTO nagradza także osoby, które zaproszą swoich znajomych do gry. Wystarczy wysłać odpowiedni link do przyjaciela, a kiedy ten zarejestruje swoje konto i spełni wymagane warunki, zapewni zapraszającemu otrzymanie wartościowej nagrody.

Jak zawsze, zarówno nowości, jak i aktualną ofertę bonusową najszybciej odnajdziemy na stronie internetowej ETOTO. Bukmacher nie ustaje w jej ciągłym poszerzaniu i uatrakcyjnianiu przez dodawanie nowych opcji i premii.

Przejdziemy teraz do opisania oferty zakładów firmy.

 

Zakłady bukmacherskie ETOTO – oferta sportowa i nie tylko

Bukmacher ETOTO oferuje zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne, społeczne oraz oparte na współzawodnictwie pomiędzy użytkownikami gier online (esporty).

W ramach zakładów sportowych znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin. Standardowe typy przedmeczowe to dziesiątki wydarzeń, od najbardziej klasycznych zakładów trójdrogowych (1X2), przez Under/Over na punkty/bramki, po określanie liczby kar (żółte/ czerwone kartki). Wszystko to znajdziemy u bukmachera ETOTO. Oferta jest systematycznie powiększana i rozbudowywana o nowe dyscypliny. Niepodzielnie króluje piłka nożna, siatkówka oraz koszykówka. Nie zabraknie także zakładów na bardziej egzotyczne dziedziny, w tym netball czy muay thai. Fani sportów motorowych również nie będą zawiedzeni – żużel, formuła 1 oraz nascar to tylko część oferty bukmachera.

W ramach Zakładów Specjalnych znajdziemy wydarzenia społeczne oraz z życia polityki. W tym miejscu możemy m.in. wytypować zwycięzcę kolejnych wyborów parlamentarnych w danym kraju lub określić kolejnego prezydenta. Aby zapoznać się z pełną i aktualną ofertą tego typu zakładów, wystarczy odwiedzić stronę bukmachera ETOTO lub wybrać się do dowolnego punktu stacjonarnego. Firma dokłada wszelkich starań, by każdy znalazł coś dla siebie.

obstawianie zakładów na żywoDla graczy lubiących aktywnie uczestniczyć w spotkaniach na żywo ETOTO Zakłady Bukmacherskie przygotowały bogaty wachlarz wydarzeń typu Live. Każdemu takiemu spotkaniu towarzyszy zwykle kilkadziesiąt możliwości na typ. Dobrze zoptymalizowana strona internetowa ETOTO (aplikacja mobilna również działa płynnie) pozwala na grę bez większych opóźnień przy zmianie kursów. Prowadzone na bieżąco statystyki danego spotkania (zazwyczaj umieszczone po prawej stronie ekranu) stanowią dużą pomoc dla gracza. W tym miejscu dowiemy się wszystkiego na temat aktualnego bilansu obu drużyn (lub zawodników) oraz poznamy szereg parametrów, które mogą być pomocne w typowaniu. Znajdziemy tam również m.in. liczbę strzałów (celnych, niecelnych), spalonych oraz ilości nałożonych kar (żółte/czerwone kartki itd.).

Bukmacher ETOTO stawia na nowoczesność. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy oraz by móc być atrakcyjnym dla nowych użytkowników, wprowadził ofertę esportów. Współzawodnictwo między graczami gier online od kilku lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem i zdobywa kolejnych fanów. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że bukmacherzy chętnie wprowadzają tego typu wydarzenia do swojej oferty. ETOTO daje możliwość zawierania zakładów w ramach najpopularniejszych sieciówek. Znajdziemy u niego takie tytuły jak Starcraft, CS:GO czy LoL.

Gdy brak nam pomysłu na zakład, gdy nasz zespół będzie grał dopiero za kilka dni lub gdy po prostu szukamy atrakcyjnych kursów, warto sprawdzić, co w konkretnym dniu oferuje bukmacher ETOTO. Zakłady bukmacherskie zaproponują nam: spotkanie dnia oraz popularne wydarzenia. W ich obrębie możemy liczyć na atrakcyjne kursy lub inne bonusy.

Aby być na bieżąco z rynkiem zakładowym, warto regularnie odwiedzać stronę www ETOTO. Oferta jest cały czas uaktualniana i poszerzana o nowe wydarzenia.

 

Bukmacher ETOTO – opinie

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to stosunkowo młoda firma działająca na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Jest legalnym bukmacherem, który oferuje swoje usługi za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne oraz w punktach stacjonarnych ulokowanych w kilku miastach kraju. Firma zapewnia swoim klientom możliwość zawierania zakładów przez całą dobę, niezależnie od pory roku – w przypadku korzystania ze strony www oraz aplikacji ETOTO. Godziny otwarcia jednostek naziemnych uzależnione są od lokalizacji punktu oraz dnia tygodnia. Bukmacher oferuje zakłady na wydarzenia sportowe, społeczne oraz polityczne, ponadto wyszedł naprzeciw potrzebom młodych graczy i wprowadził możliwość obstawiania esportów. To ogromny plus dla firmy, czego dowodem jest rosnąca liczba graczy zakładających konto w ETOTO. Opinie samych typerów są pozytywne. Ich wypowiedzi można znaleźć w sieci – głównie na czołowych formach bukmacherskich. Gracze dobrze oceniają budowę, płynność działania oraz wygląd samej strony internetowej ETOTO. Aplikacja mobilna również zbiera dobre recenzje, głównie za funkcjonalność. Kolejnym plusem dla bukmachera jest bardzo dobra oferta kursowa oraz cykliczne premie związane z obstawianiem wydarzeń. Warto również pochwalić ETOTO za kanał na YT, który udostępnia sprawozdania, wywiady oraz quizy sportowe i jest subskrybowany przez kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

 

FAQ

Bukmacher ETOTO – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera ETOTO?

Aby móc zarejestrować konto u bukmachera ETOTO, należy przejść procedurę składającą się z czterech kroków. Po pierwsze, musimy podać dane osobowe i kontaktowe, a następnie ustalić dane dostępowe do konta. Dostęp do w pełni aktywnego profilu użytkownika otrzymamy po przesłaniu numeru konta bankowego i zweryfikowaniu przez ETOTO danych osobowych – wysyłamy skan dowodu osobistego lub paszportu.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher ETOTO oferuje swoje usługi poprzez stronę www, aplikację mobilną oraz w punktach stacjonarnych. Strona internetowa jest dostępna pod adresem etoto.pl, stąd też można ściągnąć oprogramowanie na urządzenie mobilne. Firma posiada kilka punktów stacjonarnych rozlokowanych w paru miastach kraju.

 

Jaki bonusy oferuje ETOTO?

Zakłady bukmacherskie zadbały o to, by oferta bonusowa była bogata i ukierunkowana zarówno na nowych graczy, jak i stałych bywalców firmy ETOTO. Bonus powitalny w postaci freebetu oraz premia od pierwszych depozytów czeka na każdego, kto zakłada konto. Aktywni typerzy mogą liczyć na darmowe zakłady, bonusy kursowe na dane wydarzenia oraz nagrody za zapraszanie znajomych. Bukmacher ETOTO stara się, aby jego oferta była cyklicznie poszerzana.

 

Czy oferta zakładów bukmachera ETOTO jest duża?

Bukmacher ETOTO proponuje graczom zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne oraz społeczne. Oprócz typowania standardowych spotkań przedmeczowych możemy również skorzystać z bogatego wachlarza spotkań na żywo (wydarzenia Live) albo spróbować swoich sił w esportach.

 

Jakie są główne zalety bukmachera ETOTO?

ETOTO może się pochwalić sprawnie działającą stroną internetową oraz aplikacją mobilną. Do niewątpliwych zalet bukmachera należy także zaliczyć możliwość dokonywania zakładów w punkach stacjonarnych. Ponadto na wyróżnienie zasługuje liczba wydarzeń, jakie można typować – każdy znajdzie coś dla siebie, nie będą zawiedzeni ani doświadczeni, ani początkujący gracze. Oferta premiowa także należy do głównych atutów bukmachera ETOTO. Kod bonusowy, bonus powitalny, bonus za aktywność oraz profity związane z zapraszaniem znajomych mogą skusić niejednego gracza.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera ETOTO?

Środki pieniężne można przekazywać przelewem bankowym na indywidualne konto gracza lub gotówką czy kartą płatniczą w punktach stacjonarnych. Lista placówek naziemnych znajduje się na stronie www bukmachera. Wypłat można dokonać wyłącznie na konto bankowe podane w procesie rejestracji profilu.