STS

STSlink icon

freebet 25 zł i bonus od wpłaty do 1200 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.8

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

STS – podstawowe informacje

STS Zakłady Bukmacherskie to najbardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku gier sportowych. Za pośrednictwem firmy zawierane jest około pięćdziesiąt procent wszystkich zakładów, co czyni ją krajowym liderem. Start-Typ SPORT Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. (bo tak brzmi pełna nazwa bukmachera) powstał w 1997 roku. Po różnych zawirowaniach ostatecznie kontrolę nad zakładami bukmacherskimi STS przejęła rodzina Juroszków, która w ramach swojej działalności dysponuje licencją na prowadzenie zakładów przez internet oraz w punktach stacjonarnych.

W myśl nowelizacji ustawy hazardowej w Polsce każdy operator chcący świadczyć usługi z zakresu zakładów wzajemnych musi posiadać licencję nadawaną przez Ministerstwo Finansów. STS Zakłady Bukmacherskie jest całkowicie legalnym bukmacherem – posiada licencję o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, którą uzyskał w 2018 roku (ważna na okres sześciu lat). Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach.

Bukmacher STS umożliwia swoim klientom zawieranie zakładów na trzy sposoby: w obrębie strony internetowej, którą można znaleźć pod adresem sts.pl, w obrębie aplikacji (na główne platformy: Android i iOS) oraz w punktach stacjonarnych, znajdujących się na terenie całego kraju. Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim umiejętnemu połączeniu kilku czynników: atrakcyjności zakładów (wydarzenia sportowe, polityczne oraz społeczne), nowatorskim technologiom (system wpłat i wypłat oraz oprogramowanie punktów stacjonarnych), a także efektywnemu marketingowi.

Wysokie zyski oraz duża popularność bukmachera STS w Polsce przyczyniły się do wykonania kolejnego kroku w rozwoju – wejścia na rynek europejski. W lutym 2019 roku firma poszerzyła swoją działalność i obecnie oferuje swoje usługi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii oraz Islandii. Znajdziemy ją także w Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. Należy jeszcze wspomnieć, że bukmacher STS działa w tych krajach w ramach współpracy z potentatem na rynku softwerowym BetConstruct. Dzięki tej fuzji Start-Typ SPORT może dotrzeć do wielu milionów Polaków (i nie tylko) mieszkających poza krajem.

STSSTS Zakłady Bukmacherskie to nie tylko bogata oferta zakładów, to również wspieranie sportu i młodych talentów. Firma może się poszczycić mianem największego prywatnego sponsora działającego na tym polu w Polsce. STS obejmuje swoim patronatem Reprezentację Polski w piłce nożnej – to jej oficjalny sponsor. Ponadto współpracuje z wieloma zespołami z czołowych lig piłkarskich w kraju (m. in. jest głównym sponsorem Jagiellonii Białystok) oraz związkami sportowymi. Zakłady bukmacherskie STS wspierają również młode talenty i pomagają w rozwoju lokalnym ośrodkom. To właśnie z inicjatywy firmy powstała fundacja Sport Twoją Szansą, której misją jest niesienie pomocy utalentowanym sportowcom w każdym zakątku Polski. Od 2017 roku, w ramach strony internetowej sporttwojaszansa.pl, bukmacher STS daje możliwość składania wniosków o wsparcie zarówno organizacjom sportowym, jak również osobom fizycznym. Do Rady Honorowej fundacji należy wielu wybitnych sportowców, działaczy oraz dziennikarzy.

Jak widać, STS Zakłady Bukmacherskie to nie tylko czołowy polski usługodawca zakładów wzajemnych, ale również czynny uczestnik życia sportowego. Kilkaset tysięcy stałych graczy oraz kilkadziesiąt milionów zakładów rocznie zapewnia mu pozycję lidera na krajowym rynku.

Opiszemy teraz pokrótce ofertę firmy w zakresie metod zawierania samych zakładów, a następnie przejdziemy do przedstawienia wachlarza sportowego i bonusowego, jaki znajdziemy u bukmachera STS.

 

STS Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

Główna działalność rodzimego operatora zakładów wzajemnych odbywa się poprzez stronę internetową. To właśnie w jej obrębie możemy w pełni korzystać z jego usług, począwszy od założenia indywidualnego konta, przez zawieranie zakładów i oglądanie wydarzeń sportowych, a skończywszy na dokonywaniu wpłat i wypłat.

Strona internetowa firmy działa płynnie, obsługa jest intuicyjna, a treści na niej zawarte przedstawione są w bardzo przejrzysty sposób. Bukmacher STS zadbał, by wszelkie istotne informacje były dostępne z poziomu głównej strony. Znajdziemy na niej aktualną ofertę zakładową (kilkadziesiąt dyscyplin sportowych), dowiemy się o płatnościach i bonusach, przejrzymy wyniki oraz statystyki dotyczące zakończonych i trwających wydarzeń, jak również uzyskamy informacje związane z zakładaniem i obsługą indywidualnego konta. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania możemy skorzystać z dobrze rozwiniętej części informacyjnej, którą oferuje bukmacher. STS zadbał, by w dziale Pomoc znalazły się wszystkie dane potrzebne do prawidłowej obsługi zakładów. Znajdziemy tam m.in. FAQ (w formie pytań i odpowiedzi na praktycznie każdy temat związany z bukmacherką), ABC zakładów (doskonałe miejsce dla niedoświadczonych graczy), informacje dotyczące ewentualnego postępowania w przypadku reklamacji, regulamin Odpowiedzialnej Gry (wymóg ministerstwa) oraz podstawowe dane firmy. W razie dodatkowych pytań możemy także skorzystać z całodobowej pomocy w formie czatu, obsługiwanego w kilku językach. Po założeniu konta uzyskamy możliwość uczestnictwa w rozmowach między graczami (forum i czat). Będziemy mogli również otrzymać dostęp do STS TV, gdzie na żywo obejrzymy interesujące nas spotkanie. Należy wspomnieć, że oferta tv jest bardzo bogata. Z usług STS online możemy korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Bukmacher oferuje również możliwość zawierania zakładów z poziomu urządzenia mobilnego. STS aplikacja to nowoczesne i funkcjonalne narzędzie pozwalające korzystać z prawie wszystkich funkcji dostępnych na stronie www oraz dodatkowych, dedykowanych wyłącznie pod tę formę prowadzenia zakładów. Bukmacher STS zadbał, by obsługa aplikacji była intuicyjna, a wszystko, co jest potrzebne do prawidłowej obsługi zakładów, w zasięgu palca. Z poziomu urządzenia mobilnego mamy więc dostęp do aktualnych i przyszłych wydarzeń sportowych (w tym do STS Live oraz esporty), możemy zarejestrować konto oraz dokonywać wpłat i wypłat. Ponadto w razie wątpliwości mamy do dyspozycji całodobową pomoc w formie czatu, podobnie jak na witrynie www bukmachera STS. Aplikacja jest dostępna do ściągnięcia z poziomu głównej strony internetowej, jest dedykowana na dwie główne platformy mobilne: Android oraz iOS.

mapa lokali STSStart-Typ SPORT Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. zapewnia także możliwość gry w punktach stacjonarnych. To ponad czterysta jednostek rozlokowanych w całym kraju, w których można dokonać każdego zakładu oferowanego przez firmę. Ponadto, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu w punktach, bukmacher umożliwia opłacanie kuponów z indywidualnego konta gracza, podanego przy rejestracji na stronie STS. Godziny otwarcia punktów stacjonarnych uzależnione są od umiejscowienia jednostki oraz dnia tygodnia. Większość obiektów jest otwierana w godzinach porannych, a zamykana wieczorem. W obrębie punktów wydawany jest również tygodnik „Magazyn STS”, zawierający aktualną ofertę kursową, liczne artykuły o tematyce sportowej oraz tabele i statystyki dotyczące zakończonych spotkań.

Jak widać, bukmacher STS to nie tylko nowoczesna strona internetowa i funkcjonalna aplikacja, ale także tradycja związana ze stacjonarnymi punktami, w których przy kawie możemy studiować interesujące nas wydarzenia. Wykwalifikowana obsługa, cały czas podnosząca swoje kompetencje, pomoże rozwiązać każdy problem. Można odwiedzić główną stronę bukmachera i wyszukać najbliższą naszego miejsca zamieszkania jednostkę, by poznać godziny otwarcia. STS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępnia swoje punkty o dogodnych porach.

 

Bukmacher STS – jak zacząć grać?

Skoro wiemy, gdzie można grać, warto zastanowić się, jak to zrobić. Odwiedzając główną stronę firmy, zauważymy okienko rejestracji znajdujące się w prawym górnym rogu. Rejestracji konta można dokonać także z poziomu aplikacji STS mobile oraz w punkcie stacjonarnym. Cała procedura tworzenia konta na stronie głównej www oraz poprzez aplikację składa się z trzech kroków:

  1. Dane konta STS – w tym miejscu należy podać nasz adres mailowy, ustalić hasło (od 8 do 20 znaków, przynajmniej jedna duża i mała litera oraz co najmniej jedna cyfra) i podać własny numer telefonu (pole obowiązkowe). Na tym poziomie możemy również wprowadzić kod promocyjny STS. Etap kończy potwierdzenie pełnoletności, zapoznania się z odpowiednim regulaminem gier oraz Polityką Prywatności (w tym m.in. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych). Polem nieobowiązkowym jest zgoda na otrzymywanie informacji handlowych.
  2. Dane osobowe konta – na tym etapie musimy podać własne dane osobowe zawierające imię i nazwisko, narodowość oraz PESEL. Wprowadzone dane potwierdzamy kodem, który otrzymamy na numer telefonu podanego w kroku pierwszym. Etap kończy ewentualna zgoda na otrzymanie premii dla nowych graczy. STS bonus powitalny, bo o nim mowa, nie jest obowiązkowy.

Bukmacher STS dał możliwość rozpoczęcia zakładów już po ukończeniu powyższych dwóch kroków. Takie konto ma jednak swoje ograniczenia: brak możliwości wypłat ewentualnych wygranych oraz limit na zakłady w wysokości 5000 zł. Aby móc w pełni korzystać z oferty firmy, należy przejść przez ostatni krok – weryfikację:

  1. Weryfikacja – w tym miejscu należy uzupełnić i potwierdzić wszystkie wcześniej wprowadzone dane. Informacje musimy więc poszerzyć o adres zamieszkania, numer konta bankowego, potwierdzić adres mailowy (zostanie wysłany odpowiedni link), podać pseudonim oraz przesłać skan dowodu osobistego (lub paszportu). Cała procedura weryfikacji trwa zwykle około 15 min.

Zakłady bukmacherskie STS tylko po ukończeniu całej procedury (trzy kroki) umożliwią nam korzystanie ze wszystkiego, co oferuje firma.

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, bukmacher dał również możliwość rejestracji indywidualnego konta gracza w punktach stacjonarnych STS. Godziny otwarcia jednostek są na tyle rozległe, że możemy tego dokonać przed lub po pracy albo w weekendy. Wystarczy mieć przy sobie dowód tożsamości oraz numer konta bankowego. Pracownik przeprowadzi nas przez całą procedurę, która nie powinna trwać dłużej niż 20-30 minut. Po ukończeniu rejestracji otrzymamy kartę członkowską, która pozwoli nam na gromadzenie punktów do rankingów graczy stacjonarnych STS. Punkty najbliższe naszego miejsca zamieszkania znajdziemy bez problemu na stronie głównej www bukmachera.

Skoro wiemy, gdzie i jak utworzyć konto gracza, pozostaje tylko wpłacić pieniądze i rozpocząć współzawodnictwo z bukmacherem. Możliwości zasilenia bankrollu jest wiele. Bukmacher STS pozwala na dokonanie płatności poprzez bezpieczne przelewy internetowe (PayU, Dotpay czy Tpay.com) – wystarczy wybrać swój bank i wykonać przelew. Zasilenie własnego konta może się również odbyć w punkcie stacjonarnym (pracownik będzie od nas wymagał loginu do konta oraz kilku cyfr numeru PESEL). Wpłacić pieniądze możemy także przy użyciu karty kredytowej, bankowej oraz gotówki.

Po dokonaniu wpłaty możemy rozpocząć współzawodnictwo z bukmacherem STS online lub w punkcie stacjonarnym. Ogromny wybór wydarzeń pozwoli nam znaleźć coś dla siebie. Opcja „sprawdź kupon” da nam szybki wgląd w ewentualne wygrane lub straty.

Wypłaty środków z konta indywidualnego dokonać można tylko i wyłącznie po pełnej rejestracji (wszystkie trzy kroki). Wystarczy w odpowiednim miejscu zlecić wypłatę (min. 1 zł) i środki zostaną nam przelane na konto podane w procesie rejestracji.

 

Bukmacher STS – bonus na start

Bonusy od STSNowi gracze mogą liczyć na szereg atrakcji związanych z założeniem konta u bukmachera STS. Bonus w postaci premii startowej to tylko początek. Ten dodatek otrzymamy, o ile wyrazimy na to zgodę na odpowiednim etapie rejestracji. Bonus STS w postaci równowartości pierwszej wpłaty (wielkość ograniczona odgórnie) może być nasz, o ile dokonamy pewnego obrotu z ustalonym minimalnym kursem każdego zakładu. To nie wszystko, co czeka na nowych graczy STS. Kod promocyjny wpisany podczas pierwszego kroku rejestracji pozwoli nam na zawarcie darmowego zakładu. Jego wysokość jest uzależniona od aktualnej promocji. Kod promocyjny STS to nie tylko gra bez ryzyka – to również możliwość uzyskania zysku całkowicie bez własnego wkładu. Wystarczy postawić otrzymaną kwotę, wygrać zakład i ewentualny zysk zasili nasze konto. Aby zapoznać się z aktualną ofertą bonusową dla nowych graczy, wystarczy odwiedzić główną stronę www (lub aplikację STS mobile) albo dowolny punkt stacjonarny bukmachera.

 

Oferta STS dla aktywnych graczy

Bukmacher dba także o swoich stałych i aktywnych graczy – oferta premiowa jest systematycznie powiększana i urozmaicana. Kod promocyjny STS to jedna z możliwości zasilenia swojego konta o pewną kwotę. Ów kod można znaleźć bezpośrednio na stronie bukmachera lub u partnerów, jest udostępniany cyklicznie lub z okazji ważnych wydarzeń. Pierwszy raz spotkamy się z nim podczas rejestracji konta u bukmachera STS. Kod promocyjny oferuje określone profity i możemy go wykorzystać tylko raz.

To nie koniec oferty premiującej stałych i aktywnych graczy. Bonus STS w formie nagrody pieniężnej za wysokie miejsce w rankingu tygodniowym może otrzymać każdy, kto gra regularnie. Wystarczy obstawiać kupony od poniedziałku po północy do zakończenia niedzieli, a suma wartości zakładów być może pozwoli nam na znalezienie się w gronie 1500 osób, które otrzymają bonus pieniężny. Jeżeli odwiedzasz jednostki stacjonarne codziennie, także możesz liczyć na nagrody od STS. Punkty naziemne dają możliwość zgarnięcia „pewnej kasy”, o ile wartość zakładów danego dnia wynosi minimum 25 zł. Gwarantowany bonus wypłacany jest odpowiednio po 10, 20 i 25 dniach regulaminowej gry w danym miesiącu.

Bukmacher daje także możliwość zapraszania znajomych i nagradza za to. Wystarczy z poziomu przeglądarki wejść na własne konto i w odpowiednim miejscu wysłać zaproszenie do rejestracji. Znajomy będzie mógł się zarejestrować wyłącznie przez stronę www (aplikacja STS nie daje takiej możliwości). Po utworzeniu konta i wykonaniu określonego przez regulamin promocji obrotu otrzymamy odpowiednią premię (zarówno zapraszający, jak i nowy użytkownik) .

Na stronie głównej w odpowiednim miejscu (zakładka Bonusy) znajdziemy aktualną ofertę i interesujący nas bonus. STS systematycznie rozwija istniejące premie i poszerza swój asortyment o nowe.

Skoro wiemy, jak zacząć grę, co otrzymamy za aktywność lub za rejestrację, warto również dowiedzieć się, co oferuje bukmacher w zakresie zakładów.

 

Zakłady bukmacherskie STS – oferta sportowa i nie tylko

Aby przekonać się o ilości oferowanych wydarzeń i zakładów z nimi związanych, wystarczy rzucić okiem na stronę www STS. Bukmacher zadbał, by każdy znalazł u niego coś dla siebie. Do wyboru mamy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych (i nie tylko), od najpopularniejszych po najbardziej egzotyczne w naszym kraju sporty. W rankingach niepodzielnie króluje piłka nożna, koszykówka oraz siatkówka. Swoich sił można także spróbować w obstawianiu sportów motorowych i rowerowych. Nie zabraknie również atrakcji dla wielbicieli lekkoatletyki, rugby czy baseballu. Dla bardziej wtajemniczonych firma przygotowała ofertę związaną z futsalem, dartami oraz krykietem. To jeszcze nie koniec – poza sportem możemy obstawiać wydarzenia związane z rozrywką i polityką. Wybory parlamentarne i powszechne lub „być albo nie być” na danym stanowisku w sporcie bądź polityce – to zaledwie ułamek oferty STS. Bukmacher na bieżąco umożliwia swoim graczom dokonywanie zakładów dotyczących ważnych wydarzeń społecznych. Jeżeli nie potrafimy zdecydować się na co postawić, możemy skorzystać z podpowiedzi firmy i zapoznać się z polecanymi wydarzenia. Znajdziemy tam aktualną ofertę zakładów, które skupiają na sobie uwagę największej liczby graczy.

szeroka oferta sportowaZwykłe zakłady to tylko początek tego, co przygotował bukmacher. Oferta STS obejmuje także bogaty zestaw wydarzeń typu Live. Dobre kursy, multum możliwości typowania, płynnie działająca strona (i aplikacja STS), wyniki na żywo podawane bez opóźnień oraz dostęp do STS TV mogą zapewnić rozrywkę każdemu pasjonatowi obstawiania w czasie rzeczywistym.

Sporty wirtualne to kolejny rodzaj zakładów, z którego mogą skorzystać klienci bukmachera STS. Wyniki na żywo prezentowane są w formie symulacji, która odbywa się wewnątrz komputera. Tego typu zakłady skupiają coraz większą uwagę grających w STS. Oferta obejmuje m.in. piłkę nożną, koszykówkę oraz wyścigi koni i psów. Firma systematycznie poszerza asortyment wydarzeń i dodaje nowe sporty. Fani tego typu rozgrywek mogą obstawiać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Idąc krok dalej, bukmacher STS umożliwił swoim graczom obstawianie wydarzeń w ramach ESPORTU. Oferta STS obejmuje najpopularniejsze gry online (mmorpg). Jest to nowa forma zakładów, obejmująca typowanie konkretnych wydarzeń związanych z grami sieciowymi. Znajdziemy tu takie tytuły jak COD, CS:GO czy HS.

Jak widać, wachlarz możliwości zakładowych u bukmachera STS jest bardzo duży. Firma sukcesywnie się rozwija i stawia na nowości technologiczne, które przyciągają młodych graczy.

 

Bukmacher STS – opinie

Start-Typ SPORT Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to firma skupiająca prawie pięćdziesiąt procent polskiego legalnego rynku bukmacherskiego. Sukces zawdzięcza sprawnej organizacji, otwartości na nowinki technologiczne oraz ofercie kursowej i zakładowej (marża, jaką pobiera bukmacher, oscyluje w okolicach 6%). Strona internetowa oraz sprawnie działająca aplikacja, jak również kilkaset punktów stacjonarnych – wszystko to przekłada się na zyski firmy. Godziny otwarcia (STS jest czynne od rana do wieczora przez cały tydzień w przypadku jednostek naziemnych), całodobowy dostęp do witryny www oraz STS mobile sprawiają, że gracze chętnie korzystają z usług tego bukmachera. Nowości zakładowe (sporty wirtualne oraz esporty) to ogromny plus dla oferty zakładowej STS. Opinie samych graczy są pozytywne i skupiają się na atrakcyjności kursów oraz dobrze działającej stronie i aplikacji. Sporą zaletą jest również dostęp do STS TV, gdzie możemy na bieżąco śledzić wyniki interesujących nas wydarzeń.

 

FAQ

Bukmacher STS – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera STS?

Proces pełnej rejestracji odbywa się w trzech krokach. Pierwszy etap dotyczy podania ogólnych danych dotyczących adresu mailowego, numeru telefonu oraz ustalenia hasła dostępu. Ponadto jesteśmy zobowiązani do zaakceptowania odpowiednich regulaminów i polityki prywatności. Krok drugi to uzupełnienie danych osobowych o imię i nazwisko, narodowość oraz pesel. W tym miejscu weryfikowany jest także podany przez nas wcześniej numer telefonu. Ostatni etap to weryfikacja konta. W tym miejscu podajemy adres zamieszkania, numer konta bankowego, potwierdzamy adres mailowy (zostanie wysłany odpowiedni link), podajemy pseudonim oraz przesyłamy skan dowodu osobistego (lub paszportu).

Wykonanie pierwszych dwóch kroków upoważnia nas do wpłacania kwot do bankrollu i zawierania zakładów (tzw. szybka rejestracja). Takie konto ma jednak pewne ograniczenia w postaci limitów na wartości zakładów, nie możemy również wypłacać ewentualnych wygranych. By w pełni cieszyć się możliwościami gry u bukmachera STS, musimy dokonać weryfikacji konta.

Proces rejestracji może odbyć się poprzez stronę internetową bukmachera, aplikację mobilną oraz w każdym z ponad czterystu punktów stacjonarnych.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher STS oferuje możliwość zawierania zakładów przez stronę www, aplikację mobilną, jak również w punktach stacjonarnych.

 

Jaki bonusy oferuje STS?

Zakłady bukmacherskie umożliwiają skorzystanie z oferty bonusowej nowym i stałym użytkownikom zakładów wzajemnych organizowanych przez STS. Osoby zakładające konto otrzymują premię startową oraz inne dodatki przewidziane przez firmę (najczęściej darmowe zakłady). Stali bywalcy mogą liczyć na wszelkiego rodzaju bonusy związane z aktywnością (nagrody za tygodniowe rankingi, nagrody za aktywną grę w punktach stacjonarnych oraz premie za zapraszanie znajomych). Pełną i aktualną ofertę bukmachera można poznać po wejściu na stronę www STS.

 

Czy oferta zakładów bukmachera STS jest duża?

Bukmacher ma w swojej ofercie kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz wydarzeń społecznych i politycznych. Nowością są sporty wirtualne (kilka dyscyplin) oraz esport (zakłady dotyczące gier online).

 

Jakie są główne zalety bukmachera STS?

Bukmacher przede wszystkim daje możliwość prowadzenia zakładów poprzez stronę www, aplikację oraz w punktach stacjonarnych. Do zalet należy także otwartość na nowinki technologiczne, co przekłada się na jakość usług STS. Wyniki na żywo (płynność działania i brak opóźnień) oraz dostęp do STS TV (po założeniu indywidualnego konta) pozwalają na śledzenie interesującego nas wydarzenia w czasie rzeczywistym. Na pochwałę zasługuje również obsługa, która zajmuje się pomocą w zakresie zakładów oferowanych przez STS. Kontakt nawiążemy z tym działem przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera STS?

Możliwość wpłaty własnych środków na indywidualne konto uzyskamy już w ramach szybkiej rejestracji. Możemy tego dokonać z poziomu strony www poprzez bezpieczne przelewy lub w dowolnym punkcie stacjonarnym gotówką bądź kartą płatniczą. Możliwość wypłacania z bankrollu otrzymamy tylko i wyłącznie po zakończeniu pełnej rejestracji konta. W tym przypadku wszelkich wypłat dokonywać możemy tylko na indywidualne konto bankowe podane w trakcie zakładania profilu.