LVBet

LVBetlink icon

specjalny pakiet bonusów do 1500 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.4

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

LVBet – podstawowe informacje

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na polskim rynku legalnych zakładów wzajemnych od maja 2016 roku. Wydaną przez Ministerstwo Finansów RP licencję można znaleźć pod numerem PS4.6831.9.2016.EQK. Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Bukmacher oferuje swoim klientom możliwość zawierania zakładów w obrębie wydarzeń sportowych, politycznych, społecznych, a także w ramach sportów wirtualnych. Swoją działalność prowadzi za pośrednictwem internetu (strona lvbet.pl i aplikacja na urządzenia mobilne) i w punktach stacjonarnych, których jest kilkadziesiąt na terenie całego kraju.

LVBet czynnie udziela się na polu sponsoringu sportowego, ponadto część swoich zysków przeznacza na wspomaganie rozwoju sportu w Polsce. Obecnie firma jest głównym sponsorem Wisły Kraków, Arki Gdynia, PFC Victoria London (jedyny polski klub piłkarski w Anglii) oraz Zagłębia Sosnowiec. Prócz tego jest oficjalnym sponsorem Wisły Płock, Stali Mielec, Widzewa Łódź oraz WKS Śląsk Wrocław. Bukmacher zajmuje się także sponsoringiem portalu laczynaspasja.pl, który oferuje aktualne i historyczne informacje dotyczące wydarzeń sportowych. Znajdują się na nim również blogi znanych sportowców.

 

LVBet Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

LVBet posiada licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez internet (strona www i aplikacja) oraz w punktach stacjonarnych. Strona internetowa zawiera całą ofertę firmy i jest miejscem, gdzie najszybciej dowiemy się o nowościach. Budowa witryny oraz nawigacja jest intuicyjna, nie powinna sprawiać problemów podczas przeglądania zawartości. Znajdziemy tutaj wszystko, co jest potrzebne do sprawnego wypełniania kuponów, zakładania oraz prowadzenia konta. Z poziomu strony głównej mamy dostęp do zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych. Na graczy lubiących analizować spotkania czeka dobrze rozwinięty dział statystyk oraz historycznych wyników. Dzięki stronie głównej dowiemy się również o aktualnych promocjach, bonusach lub znajdziemy najbliższą naszego miejsca zamieszkania jednostkę stacjonarną LVBet. Strona www zawiera także informacje dotyczące legalności oferty (wszelkie licencje), możliwości nawiązania współpracy (oferty pracy) oraz podstawowe dane dotyczące samej firmy.

Bukmacher LVBet postarał się, by zakładanie i prowadzenie własnego konta gracza przebiegało bez większych problemów. Poradniki, FAQ oraz Pomoc (zarówno mailowo, jak i w formie czatu) działają bardzo dobrze. Najważniejsze elementy sprawnego funkcjonowania indywidualnego profilu są podparte filmami instruktażowymi, dzięki czemu korzystanie z oferty bukmachera staje się jeszcze łatwiejsze. Jak założyć konto? Jak dokonywać wpłat i wypłat? Jak grać? Na wszystkie te pytania oraz wiele innych znajdziemy odpowiedź, przeglądając odpowiednie filmiki.

aplikacja mobilna LVBetAplikacja LVBet to kolejne miejsce, które umożliwia zawieranie zakładów. Oprogramowanie ściągniemy bezpośrednio ze strony internetowej firmy. Jest dostępne na platformy Android oraz iOS. LVBet mobile zapewnia dostęp do całej oferty bukmachera dotyczącej zakładów przedmeczowych, typu Live oraz sportów wirtualnych. Prostota obsługi oraz funkcjonalność pozwalają na sprawne poruszanie się po witrynie LVBet. Aplikacja mobilna umożliwia także szybkie wypłaty środków z profilu gracza. W ciągu maksymalnie 10 minut pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym. Kolejną zaletą oprogramowania jest jego optymalizacja, która pozwala na jednoczesne oglądanie interesujących nas spotkań i obstawianie. Korzystający z aplikacji LVBet mobile posiadacze iphonów i smartphonów również mogą liczyć na pełną ofertę promocji i bonusów. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę i wybrać coś dla siebie.

Bukmacher zadbał także o graczy, którzy preferują stacjonarny tryb obstawiania. LVBet punkty naziemne, bo o nich mowa, są rozmieszczone na terenie całego kraju (kilkadziesiąt jednostek). Wykwalifikowani pracownicy pomogą nam założyć konto (można również grać bez rejestracji użytkownika) oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zakładów. Oferta punktów stacjonarnych obejmuje zdarzenia przedmeczowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne. Lokalizację oraz godziny otwarcia konkretnych jednostek znajdziemy na stronie www bukmachera LVBet.

Jak widać, jeżeli chodzi o dostępność oferty, firma nie odstępuje od innych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Skoro wiemy, gdzie możemy grać, przejdziemy teraz do nakreślenia procesu tworzenia konta u bukmachera LVBet.

 

Bukmacher LVBet – jak zacząć grać?

LVBet Zakłady Bukmacherskie daje swoim klientom możliwość szybkiej rejestracji, z poziomu której możemy wpłacać pieniądze na konto oraz zawierać zakłady. Cała procedura zajmuje niespełna minutę, jednak nie pozwala na korzystanie ze wszystkiego, co proponuje firma. Po pierwsze, z poziomu konta tymczasowego nie możemy wypłacać ewentualnych wygranych, a po drugie, suma wartości zakładów nie może być większa od 5200 zł. Przekroczenie tej wielkości blokuje nam możliwość opłacania kolejnych kuponów. Ponadto większość promocji oraz bonusów jest zarezerwowana dla użytkowników, którzy przejdą pełną rejestrację. Aktywować konto indywidualne można z poziomu strony internetowej lub w dowolnym punkcie stacjonarnym bukmachera – należy mieć przy sobie dowód tożsamości i numer konta bankowego. Obie formy tworzenia profilu są równoprawne i nie powinny zająć nam więcej niż trzydzieści minut. Opiszemy teraz pokrótce proces rejestracji na stronie www. Składa się z trzech etapów, które przedstawiają się następująco:

  1. Podstawowe dane – w tym miejscu podajemy imię, nazwisko, narodowość oraz numer pesel. W przypadku pochodzenia innego niż polskie na tym etapie procedura wydłuża się – należy uzupełnić dane m.in. o datę urodzin, adres oraz numer identyfikacyjny (zależny od kraju pochodzenia).
  2. Szybka rejestracja – ukończenie kroku drugiego daje graczom możliwość uruchomienia tymczasowego konta. W tym miejscu podajemy adres email, ustalamy dane dostępowe do serwisu (nazwę użytkownika oraz hasło). Udzielamy również informacji na temat numeru telefonu, gdyż będzie potrzebny w dalszym toku rejestracji w LVBet. Kod promocji to kolejne okienko do wypełnienia. Jest opcjonalny, należy go szukać na stronie bukmachera lub u partnerów handlowych. Etap kończy potwierdzenie poprawności wprowadzonych danych oraz pełnoletności, potwierdzenie zapoznania się z regulaminem firmy oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Na tym poziomie można zakończyć tworzenie tymczasowego konta i zacząć grać bądź przejść do kroku trzeciego.
  3. Pełna rejestracja – ostatni etap, który pozwoli nam na pełne korzystanie z oferty firmy. W tym miejscu podajemy adres zamieszkania (miasto, kod pocztowy, ulica), udzielamy informacji na temat dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz dołączamy pliki z  jego obustronnym skanem. Wystarczy jeszcze podać numer konta bankowego i wstępny proces możemy zakończyć.

Aby konto zostało aktywowane, pracownik LVBet musi zweryfikować nasze dane. Nie powinno to zająć więcej niż trzydzieści minut.

Po założeniu i aktywowaniu konta pozostaje tylko wpłacić środki pieniężne i rozpocząć grę w LVBet. Bonus powitalny zostanie nam przyznany po wyrażeniu zgody. Jak to zrobić? Wystarczy zapoznać się z krótkim filmem instruktażowym, który znajdziemy w dziale pomocy. Bukmacher akceptuje wpłaty poprzez Paymenticon, Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, blik oraz Paysafecard. Należy wejść w zakładkę „Wpłata” z poziomu naszego konta indywidualnego i wybrać interesującą nas formę zasilenia bankrollu.

Bukmacher LVBet pozwala na wypłatę ewentualnych wygranych tylko na indywidualne konto bankowe gracza (podane w procesie rejestracji) lub na elektroniczny portfel  Paymenticon.

Skoro wiemy już, jak wpłacać i wypłacać środki, nadszedł czas na przedstawienie oferty bonusowej bukmachera dla nowych graczy.

 

Bukmacher LVBet – bonus na start

bonus na start od bukmacheraJuż w trakcie zakładania konta (drugi etap) możemy skorzystać z dodatku takiego jak kod promocji. LVBet daje graczom możliwość uzyskania pewnych profitów pod warunkiem wpisania odpowiedniego kodu. Może to być darmowy zakład, bonus bez depozytu lub inne opcje, w zależności od aktualnej oferty firmy. Premia powitalna w postaci dodatkowych środków, uzależnionych od wysokości pierwszych wpłat, także znajduje się u bukmachera LVBet. Bonus otrzymamy po spełnieniu odpowiednich warunków na obrót. Regulamin promocji znajdziemy na stronie zakładów bukmacherskich. Jednym z punktów, jakie należy spełnić, by móc skorzystać z bonusu powitalnego, jest minimalna pierwsza wpłata. Gracze, którzy planują wpłacić mniejszą kwotę, nie będą zawiedzeni – mogą skorzystać ze „słabszej” wersji tej promocji. Wystarczy skontaktować się z bukmacherem drogą mailową i poinformować go o chęci otrzymania tej formy premii. Odpowiednia kwota zasili nasze konto bonusowe w ciągu 48 godzin.

O nowościach dla zakładających profil u bukmachera LVBet najszybciej dowiemy się bezpośrednio z jego strony internetowej lub w dowolnym punkcie stacjonarnym.

Omówimy teraz ofertę bonusową firmy dla stałych i aktywnych graczy.

 

Oferta LVBet dla aktywnych graczy

Bukmacher dba, by osoby aktywnie korzystające z jego oferty były nagradzane. Stali bywalcy zakładów grający za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji lub w punktów stacjonarnych mogą liczyć na premie lub bonusy od LVBet. Kod promocyjny umożliwia darmowe zakłady lub daje inne wymierne korzyści, zależne od aktualnej oferty. Premie pojawiają się przy okazji cyklicznych, jednorazowych lub spontanicznych wydarzeń, a kodów warto szukać u bukmachera lub jego partnerów. Mistrzostwa, turnieje lub puchary również są świetną okazją do zdobycia dodatków. Opcje są różne – nagrody za trafne typy w ramach rozgrywek ligowych, zakłady bezpodatkowe, konkursy dla wytrwałych graczy oraz wiele innych. Bukmacher przygotował także specjalne promocje dla fanów zespołów sponsorowanych przez firmę. Wystarczy przesłać skan aktualnego karnetu na spotkania ligowe i zostaniemy nagrodzeni kwotą na grę w LVBet. Punkty stacjonarne to także miejsca, w których czeka na nas wiele nagród za aktywną grę. Przeglądając ofertę bukmachera, możemy natrafić na zdarzenia, których obstawienie w jednostkach naziemnych da nam 14% do ewentualnego zysku – bezpodatkowy zakład.

Każdy gracz, który zakłada konto u bukmachera LVBet, staje się uczestnikiem programu lojalnościowego. Co to oznacza? Za każde postawione 25 zł otrzymujemy 1 punkt LV (kupon musi być rozliczony). Te punkty są nam naliczane niezależnie od tego, czy kupon okazał się trafiony, czy nie. Gdy uzbieramy 100 LV, możemy je wymienić na 5 zł, a te z kolei można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe. To dodatkowy sposób premiowania każdego gracza. Większa aktywność oznacza większą ilość punktów, co przekłada się na dodatkowy profit.

 

Zakłady bukmacherskie LVBet – oferta sportowa i nie tylko

Bukmacher LVBet oferuje swoim klientom całą gamę zdarzeń z zakresu sportu, polityki, wydarzeń społecznych oraz sportów wirtualnych.

dyscypliny sportowe u bukmacheraW ramach zakładów przedmeczowych znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych (i nie tylko). Wśród nich króluje piłka nożna (w której mamy do dyspozycji najlepsze ligi europejskie, w tym angielską, hiszpańską czy niemiecką), koszykówka oraz tenis. Nie brak także spotkań z zakresu sportów motorowych i rowerowych takich jak Formuła 1, żużel oraz kolarstwo. Fani sportów walki również nie będą zawiedzeni – MMA oraz kickboxing na stałe zagościły u bukmachera. LVBet dba, by oferta była systematycznie poszerzana o nowe dyscypliny. W razie braku pomysłu na typ możemy skorzystać z propozycji bukmachera i przejrzeć polecane zdarzenia. Na tablicach firmy znajdują się również zakłady długoterminowe, dzięki którym gracze mogą typować zwycięzcę sezonu ligowego, mistrzostw lub innych imprez sportowych.

Odskocznią od sportu mogą być zakłady w obrębie wydarzeń politycznych lub społecznych. Możemy spróbować swoich sił w odgadnięciu nowego prezydenta lub premiera danego państwa, jak również wytypować zdobywcę Oscara w danej kategorii.

Bukmacher LVBet może się pochwalić także bogatą ofertą zakładów typu Live. Codziennie kilkaset wydarzeń sportowych daje możliwość typowania w obrębie kilku tysięcy zdarzeń. Dzięki sprawnie działającej stronie www i aplikacji fani tego rodzaju zakładów nie będą zawiedzeni. Ponadto firma dba, by proponowane kursy były konkurencyjne.

By wyjść naprzeciw swoim klientom, bukmacher wprowadził do oferty esporty. Rywalizacja graczy lub drużyn w obrębie gry sieciowej przyciąga coraz większą rzeszę fanów. Na tablicach firmy znajdziemy m.in. takie tytuły jak CS:GO oraz LoL.

W wolnej chwili lub z braku interesującego nas wydarzenia możemy sprawdzić się w typowaniu zwycięzców w sportach wirtualnych. Symulacje spotkań piłkarskich, tenisowych oraz wyścigi koni czy psów niejednego gracza pochłoną na długie godziny. Tego typu rozgrywki są dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Bukmacher LVBet – opinie i podsumowanie

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. funkcjonują na polskim rynku zakładów wzajemnych stosunkowo niedługo. Kilka lat działalności pozwoliły jednak na dość duże rozwinięcie oferty zakładowej i bonusowej. Firma świadczy swoje usługi za pośrednictwem witryny www, aplikacji mobilnej oraz w punktach stacjonarnych. Oferuje zakłady na zdarzenia przedmeczowe, typu Live, esporty oraz sporty wirtualne. Prócz tego bukmacher ma dość dobrze rozwiniętą gamę premiową. Między innymi, daje możliwość skorzystania z bonusu powitalnego dla nowych graczy, darmowych zakładów, nagród w ramach programu lojalnościowego, a także cyklicznie bądź okazyjnie dopuszcza kod promocyjny. LVBet może się również pochwalić dobrze rozbudowanym zapleczem pomocy, w tym licznymi filmami instruktażowymi. Wszystko to sprawia, że systematycznie przybywa nowych graczy LVBet. Opinie samych uczestników zakładów wzajemnych są pozytywne i skupiają się na funkcjonalności strony i aplikacji, ofercie zakładowej oraz atrakcyjności kursów. Ponadto, dość dobrze postrzegana jest oferta premiowa dla nowych i stałych bywalców, w tym m.in. powitalny bonus. LVBet systematycznie poszerza swoją ofertę, dlatego dobrze jest regularnie odwiedzać stronę www. Z niej można najszybciej dowiedzieć się zmianach i nowościach.

 

FAQ

Bukmacher LVBet – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera LVBet?

Bukmacher LVBet daje graczom możliwość utworzenia konta tymczasowego (z pewnymi ograniczeniami) oraz pełnego konta użytkownika (bez ograniczeń). W obu sytuacjach musimy przejść określoną ilość kroków, by zakończyć procedurę. W przypadku konta tymczasowego ów proces zajmuje niecałą minutę i składa się z dwóch kroków. Wadą tego typu rozwiązania jest brak możliwości wypłaty ewentualnych wygranych, limit na sumę wielkości zakładów oraz praktycznie zerowa oferta premiowa LVBet. Kod promocyjny należy do wyjątków i może być wprowadzony z poziomu tworzenia konta tymczasowego. Aby profil zyskał status pełnej aktywności, wystarczy uzupełnić dane do konta tymczasowego o dodatkowe informacje oraz przesłać obustronny skan dowodu tożsamości. Od momentu zakończenia tej procedury pozostaje nam poczekać do 30 minut na pełną aktywację (dane nowego gracza zweryfikuje pracownik LVBet).

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher oferuje możliwość zawierania zakładów za pośrednictwem strony www, LVBet mobile (aplikacja) oraz w punktach stacjonarnych.

 

Jaki bonusy oferuje LVBet?

Firma dba, by oferta premiowa była cały czas uaktualniana i poszerzana o nowe promocje. Bonus LVBet w postaci dodatku od pierwszych depozytów jest przeznaczony dla nowych użytkowników. Stali i aktywni gracze mogą liczyć na darmowe zakłady, nagrody pieniężne w ramach programu lojalnościowego, a także na bezpodatkowe zdarzenia. Kod promocyjny LVBet to kolejny sposób premiowania stałych i nowych graczy. Najlepiej szukać go na stronie bukmachera bądź u jego partnerów. Jeżeli jesteś fanem zespołu sponsorowanego przez firmę, wystarczy przesłać skan aktualnego karnetu na spotkania ligowe. Otrzyma się wtedy darmowe środki na grę w LVBet. Opinie, jakie znajdujemy w sieci na temat oferty bonusowej bukmachera, są bardzo pozytywne.

 

Czy oferta zakładów bukmachera LVBet jest duża?

Bukmacher LVBet ma w swojej ofercie kilkadziesiąt dyscyplin sportowych w ramach zakładów przedmeczowych. Zapewnia graczom również możliwość obstawiania zdarzeń związanych z polityką oraz innymi aspektami codziennego życia (zdarzenia w obrębie programów TV, wydarzeń społecznych itd.). Nie będą zawiedzeni także fani zakładów na żywo – co dzień odbywają się nowe spotkania i setki zdarzeń z tym związanych. Prócz tego w ofercie bukmachera znajdziemy sporty wirtualne oraz esporty.

 

Jakie są główne zalety bukmachera LVBet?

Bukmacher działa w ramach licencji nadanej mu przez Ministerstwo Finansów, co gwarantuje, że jest wiarygodnym usługodawcą na rynku zakładów wzajemnych. Kolejnym plusem jest możliwość wypełniania kuponów przez stronę www, aplikację oraz w punktach stacjonarnych LVBet. Aplikacja mobilna i witryna internetowa są bardzo dobrze zoptymalizowane, co przekłada się na płynne działanie i brak wyraźnych opóźnień (ważne w przypadku zakładów Live). Jednostki naziemne oferują pełną gamę zakładów, a także umożliwiają anonimową grę, bez konieczności tworzenia konta. Istotnym oraz zbierającym pozytywne opinie wśród samych graczy jest program lojalnościowy. Naliczane przez cały czas i bez względu na naszą skuteczność punkty są bardzo dobrym dodatkiem. Przynoszą wymierne korzyści graczom LVBet. Bonus powitalny dla nowych klientów, darmowe zakłady oraz inne promocje także należą do istotnych zalet firmy.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera LVBet?

Bukmaher daje możliwość zasilenia konta gracza poprzez popularne metody przelewu. Możemy skorzystać z Paymenticon, Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, blik oraz Paysafecard. Wypłata środków jest możliwa wyłącznie na indywidualne konto bankowe, podane w trakcie rejestracji.