forBET

forBETlink icon

bonus od trzech wpłat do 2000 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.4

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

ForBET – podstawowe informacje

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., bo tak brzmi pełna nazwa firmy, to stosunkowo młody bukmacher, który działa na polskim rynku od połowy 2016 roku. Początkowo swoje usługi oferował tylko za pośrednictwem internetu, na stronie iforbet.pl. W sierpniu 2018 roku wprowadził do obiegu automaty samoobsługowe, które umożliwiają zawieranie zakładów bez rejestracji. ForBET działa na podstawie licencji o numerze PS4.6831.10.2016, nadanej mu przez Ministerstwo Finansów. Oznacza to, że jest w pełni legalnym bukmacherem, który oferuje na terenie Polski usługi z zakresu zakładów wzajemnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

oferta sportowaBukmacher forBET wszedł na polski rynek bukmacherski z wielką pompą. Na początku swojej działalności jako jedyna firma nie pobierał 12-procentowego podatku od zakładów, co skusiło wielu graczy. Aktualnie tego typu promocja obejmuje tylko niektóre, wybrane wydarzenia.

ForBET oferuje zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne, społeczne oraz z zakresu esportów i sportów wirtualnych. Bukmacher świadczy swoje usługi za pośrednictwem internetu (strona www oraz aplikacja na urządzenia mobilne), jak również w punktach stacjonarnych – poprzez samoobsługowe automaty.

Poza zakładami wzajemnymi firma zajmuje się także sponsoringiem polskiego sportu. Wspiera drużyny żużlowe (sponsor międzynarodowych meczów żużlowej reprezentacji Polski), tenisowe, hokejowe, kolarskie oraz wiele innych. Ponadto patronuje uzdolnionej sportowo młodzieży.

 

ForBET Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

Oferta firmy forBET obejmuje, między innymi, zawieranie zakładów na trzy sposoby: poprzez stronę www, aplikację mobilną oraz w ramach punktów stacjonarnych. Pokrótce opiszemy każdy z tych sposobów.

Bukmacher dołożył wszelkich starań, by strona internetowa prezentowała się przejrzyście, a nawigacja po niej przebiegała intuicyjnie. Z poziomu www mamy dostęp do wszystkich usług firmy. Wydarzenia przedmeczowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne są na wyciągnięcie ręki. Zakłady Bukmacherskie forBET zadbały także o bieżące aktualizowanie oferty promocyjnej. Znajdziemy w niej nie tylko bonusy dla nowych graczy, lecz również szeroki wachlarz premii dla stałych i aktywnych użytkowników. Ponadto bardzo dobrze funkcjonuje dział Pomocy, w którym można znaleźć niezbędne informacje dotyczące zakładania i prowadzenia konta indywidualnego, sposobów dokonywania wpłat i wypłat oraz inne przydatne treści. W razie problemów możemy się także zwrócić z prośbą o pomoc do pracownika forBET. Uzyskamy ją drogą mailową oraz poprzez okienko czatowe (czat jest czynny przez cały tydzień od 08:00 do 24:00).

Z poziomu strony internetowej mamy również dostęp do danych historycznych. W każdej chwili możemy sprawdzić interesujące nas wydarzenie lub cykl wydarzeń pod kątem statystycznym i na tej podstawie typować spotkania Live albo spróbować swoich sił w wyborze meczy „na jutro”. Prócz tego bukmacher forBET udostępnił użytkownikom swojej strony wyszukiwarkę kursów. To wygodne narzędzie pozwala nie tylko na filtrowanie interesujących nas dyscyplin sportowych, ale także daje możliwość wyboru terminu  spotkania. Z jego pomocą możemy wygenerować wszystkie wydarzenia z aktualnej oferty firmy, które mają określony zakres kursowy, odpowiedni typ sportowy (wybieramy dyscyplinę) oraz ustalony termin (kiedy się odbędą). Pełną ofertę firmy poznamy po odwiedzeniu strony www bukmachera.

Kolejnym miejscem, które umożliwia zawieranie zakładów, jest aplikacja forBET. Zakłady bukmacherskie dają możliwość ściągnięcia oprogramowania bezpośrednio z własnej strony internetowej. Aplikacja mobilna jest dedykowana na urządzenia wykorzystujące platformy Android oraz iOS. Narzędzie działa bardzo dobrze i jest intuicyjne w obsłudze. Z poziomu telefonu mamy do dyspozycji ofertę zakładów przedmeczowych, Live oraz sporty wirtualne. W razie problemów gracz może skorzystać z poradników lub pomocy pracownika bukmachera (czat lub droga mailowa). Dobrze rozbudowana jest także sekcja, w której znajdziemy bazę artykułów dotyczących praktycznie każdej dyscypliny i ważnego wydarzenia sportowego. Aplikacja forBET umożliwia dokonywanie szybkich wpłat na własne konto gracza.

obstawianie w punktach stacjonarnychOstatnim miejscem, w którym możemy dokonywać zakładów, jest punkt stacjonarny. Nie jest to jednak klasyczna jednostka naziemna z tablicami i pracownikami – to automat, który umożliwia wypełnienie kuponu. Na terenie kraju znajduje się kilkadziesiąt takich maszyn. Dzięki nim zawieranie zakładów może odbyć się bez rejestracji, podawania danych personalnych oraz numeru konta bankowego. Wystarczy odwiedzić stronę bukmachera forBET. Punkty stacjonarne najbliższe naszego miejsca zamieszkania znajdziemy bez problemu na mapie tych obiektów. Następnie wystarczy podejść do terminala, rozpocząć sesję, wpłacić środki (w formie bilonu lub banknotów), wybrać interesujące nas wydarzenia, wydrukować kupon i zamknąć sesję. W celu wypłaty ewentualnych wygranych należy udać się z kuponem do opiekuna danego punktu. Tego typu automaty to nowość na polskim rynku bukmacherskim. Przy pomocy urządzenia możemy dokonywać zakładów przedmeczowych, na żywo oraz typować wydarzenia z zakresu sportów wirtualnych, oferowanych przez forBET. Bukmacher postarał się, by obsługa terminala był prosta i intuicyjna. To jednak nie wszystko: duże i czytelne ekrany urządzenia doskonale nadają się do oglądania transmisji wydarzeń sportowych, co jest sporym atutem automatu. Użytkowanie tych maszyn ma jednak duży minus – nie załapiemy się na żadne promocje oferowane przez forBET. Bonusy, w tym bonus powitalny, profity za aktywność oraz inne, dostępne są tylko z poziomu www oraz aplikacji.

 

Bukmacher forBET – jak zacząć grać?

Bukmacher forBET przygotował trzyetapowy proces rejestracji konta. W pełni aktywny profil otrzymamy po przejściu wszystkich kroków – będziemy mogli korzystać z całej oferty firmy. Kolejne etapy przedstawiają się następująco:

  1. Dane logowania – w tym miejscu podajemy adres e-mail, ustalamy nazwę użytkownika oraz hasło dostępu do serwisu. Następnie wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oświadczamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem zakładów oraz zgadzamy się na otrzymywanie ofert marketingowych i informacji handlowych (lub nie – opcjonalne) przez forBET. Bonus powitalny także jest opcjonalny, możemy go przyjąć bądź nie.
  2. Dane użytkownika – drugi etap dotyczy naszych danych: podajemy obywatelstwo, imię i nazwisko, numer telefonu oraz informacje dotyczące miejsca zamieszkania (miasto, adres oraz kod pocztowy).
  3. Dane konta –  etap weryfikacyjny. Podajemy datę urodzenia, numer pesel oraz uzupełniamy informacje o typ dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i jego numer. W tym miejscu należy również przesłać obustronny skan dowodu tożsamości oraz wpisać numer konta bankowego, na które będziemy otrzymywać potencjalne wygrane od bukmachera forBET. Kod promocyjny jest opcjonalny – jeżeli go posiadamy, możemy go wpisać w tym miejscu. Ten etap kończą oświadczenia dotyczące prawdziwości wprowadzonych danych, legalności wpłacanych środków i ich źródeł oraz braku koneksji politycznych.

Po przejściu powyższej procedury pozostaje nam poczekać (maksymalnie do 30 minut) na weryfikację konta przez pracownika forBET. Bukmacher dokłada wszelkich starań, by ów proces nie trwał dłużej niż kilka minut. Po tym czasie otrzymamy na adres e-mail, podany w pierwszym kroku, informację o tym, że nasze konto jest aktywne i możemy dokonać pierwszej wpłaty środków pieniężnych.

Bukmacher forBET oferuje nowoczesne metody wpłaty środków na własny bankroll. Szybkie przelewy, realizowane za pośrednictwem ponad trzydziestu banków, zasilą nasze saldo prawie natychmiast. Firma umożliwia dokonanie przelewu z wykorzystaniem takich metod jak PayU, DOTPAY, e-portmonetki oraz za pomocą wygenerowanego blankietu, który możemy opłacić w banku lub na poczcie. Wypłata ewentualnych wygranych możliwa jest tylko na numer konta bankowego podanego w procesie rejestracji. Wystarczy na swoim profilu gracza zlecić taką procedurę, klikając w ikonę „Wypłata”  i postępować zgodnie z zawartymi tam instrukcjami. Przelewy wykonywane są tylko w dni robocze od godziny 8:00 do 23:00. Bukmacher forBet wprowadził również do swoich usług błyskawiczną wypłatę QUICK PAY, która daje możliwość ekspresowego przelewu, bez konieczności oczekiwania na kolejną sesję w banku gracza.

Pełna informacja o wpłatach i wypłatach z i na indywidualne konto znajduje się na stronie www.

 

Bukmacher forBET – bonusy na start i promocje dla aktywnych graczy

Zakładając konto, możemy liczyć na szereg atrakcji, które przygotował dla nowych graczy bukmacher forBET. Bonus powitalny na start to dodatek, który jest w stanie zapewnić nam spory zastrzyk gotówki. Można z niego skorzystać bądź nie – już pierwszy etap rejestracji daje nam ten wybór. Warunki otrzymania i wysokość profitu są uzależnione od aktualnej oferty bukmachera forBET. Promocje tego typu polegają na regulaminowym obrocie własnych wpłat (plus ewentualnego bonusu) oraz grze z ustalonymi minimalnym kursem. To jeszcze nie wszystko, na co mogą liczyć nowi gracze. Aktywowany w trzecim kroku tworzenia konta kod promocyjny forBET również da nam wymierne korzyści. Tego typu ofertę najszybciej znajdziemy na stronie głównej bukmachera, na forach internetowych lub u partnerów forBET. Kod promocyjny może zagwarantować nam możliwość zawarcia darmowego zakładu lub zwiększyć bonus powitalny – wszystko zależy od aktualnej promocji.

Bukmacher nie zapomina także o swoich stałych i aktywnych użytkownikach. Bonus forBET w postaci darmowego zakładu, proponowany z okazji ważnego wydarzenia sportowego lub społecznego, nagrody pieniężne za wysokie miejsce w rankingach sezonowych oraz weekendy bez podatku – to tylko część promocji, jakie proponuje firma forBET. Bukmacher systematycznie poszerza i urozmaica swoją ofertę bonusową. Wszystkie aktualne wydarzenia i związane z nimi regulaminy najszybciej znajdziemy na stronie www lub poprzez aplikację mobilną forBET. Promocje nie obejmują punktów stacjonarnych.

Przejdziemy teraz do opisania oferty zakładowej bukmachera.

 

Zakłady bukmacherskie forBET – oferta sportowa i nie tylko

szeroka oferta sportowa bukmacheraWydarzenia przedmeczowe to najważniejsze i najczęściej poszukiwane rodzaje zakładów u każdego bukmachera. ForBET Zakłady Bukmacherskie zapewniają wybór pomiędzy kilkudziesięcioma dyscyplinami sportowymi (podzielonymi na kraje, ligi itd.) i nie tylko. Nie zabraknie wydarzeń związanych z piłką nożną, koszykówką i siatkówką. Amatorzy sportów motorowych mogą liczyć na atrakcje związane z obstawianiem żużlu (wszystkie istotne ligi oraz mistrzostwa) czy Formuły 1. W ofercie sportowej firmy znajdziemy także lekkoatletykę, sporty walki oraz mniej znane w Polsce pesapallo (gra podobna do baseballu, narodowy sport Finlandii) czy krykiet. To nie wszystko. Setki możliwości zarówno na zakłady klasyczne (1X2) i wszelkiego rodzaju Under/Over, jak i na typy mniej popularne i wymagające większej wiedzy lub szczęścia (np. zakłady na liczbę kar, zmian itd.) – wszystko to czeka na gracza forBET. Bonus w postaci wydarzeń innych niż sportowe to miła odmiana. Prócz tego możemy typować takie dziedziny jak polityka (kto wygra wybory, kto zostanie premierem lub prezydentem itd.), migracja (czy Polacy uzyskają możliwość dostania się na teren USA bez wizy do końca roku X) oraz bardziej społeczne (np. czy do końca roku w Polsce urodzą się pięcioraczki). Całą aktualną ofertę najszybciej poznamy, odwiedzając stronę www lub korzystając z aplikacji mobilnej forBET. Zakłady bukmacherskie dbają o atrakcyjność wydarzeń przedmeczowych i na bieżąco powiększają ich liczbę.

Fani obstawiania w czasie rzeczywistym również mogą liczyć na bogatą ofertę. Codziennie na każdego gracza czeka szereg wydarzeń typu Live. Atrakcyjność kursów oraz brak większych opóźnień w działaniu strony sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z oferty bukmachera forBET. Aplikacja mobilna także działa dobrze i pozwala na zawieranie zakładów w sposób płynny. W ofercie firmy jest kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, w ramach których gracze mają możliwość obstawiania setek wydarzeń. Rozgrywki ligowe, turniejowe oraz mistrzostwa – wszystko to możemy znaleźć na tablicach bukmachera.

Współzawodnictwo oparte na grach online to kolejny rodzaj zakładów, jakie oferuje forBET. Sieciówki takie jak CS, LoL, CoD oraz wiele innych dostarczają rozrywki nie tylko samym graczom, ale także doskonale sprawdzają się w roli „wydarzeń pod typowanie”. Określanie zwycięzcy mistrzostw czy turniejów w danej grze to nie tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom młodych graczy, ale również urozmaicanie aktualnej oferty zakładowej oraz dobra odskocznia od klasycznych zakładów sportowych.

Kolejna dziedzina znajdująca się w ofercie bukmachera forBET to sporty wirtualne. Dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka, tenis czy wyścigi psów i koni rozgrywane są całkowicie wewnątrz komputera. Symulacje oparte na algorytmach, które generują wynik wydarzenia w oparciu o losowość, to odpowiednik gier liczbowych. Szybkie zakłady, szybkie rozgrywki oraz całodobowy dostęp – wszystko to znajduje się w ofercie forBET. Bonus, jakim są dodatkowe środki pieniężne za obstawianie sportów wirtualnych, to atrakcyjny dodatek, który można otrzymać w ramach cyklicznej promocji organizowanej przez bukmachera.

Gdy nie mamy pomysłu na zakład, możemy skorzystać z oferty dnia lub spróbować swoich sił w proponowanych przez bukmachera wydarzeniach – sekcja popularne. W tego typu spotkaniach forBET często daje możliwość uzyskania specjalnego bonusu, który otrzymamy po spełnieniu odpowiednich warunków.

Z powyższego wynika, że wybór sportowy i zakładowy proponowany przez forBET jest duży. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący.

 

Bukmacher forBET – opinie

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to stosunkowo młoda firma działająca na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Oferta, jaką prezentuje, jest dość duża i skierowana jest zarówno do stałych klientów, jak i do nowych graczy. Bukmacher daje możliwość zawierania zakładów poprzez stronę internetową, aplikację mobilną oraz w punktach stacjonarnych (właściwie poprzez automaty do gry). Oferta zakładowa obejmuje wydarzenia przedmeczowe, Live, esporty oraz sporty wirtualne. Dość duży wachlarz bonusów, promocji (np. bezpodatkowy weekend) oraz premii sprawia, że coraz więcej graczy kieruje swoje kroki w stronę forBET. Opinie użytkowników są dość pozytywne i skupiają się przede wszystkim na funkcjonalności punktów dostępu do zakładów (dobrze skonstruowana strona i aplikacja) oraz na ofercie kursowej, która jest bardzo konkurencyjna.

 

FAQ

Bukmacher forBET – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera forBET?

Aby założyć konto, wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera i kliknąć ikonę „Rejestracja”. Cały proces to trzyetapowa procedura, której ukończenie nie powinno nam zająć więcej niż 10 minut. Należy kolejno uzupełnić dane dotyczące logowania, użytkownika oraz konta. Weryfikacja ze strony firmy to kwestia maksymalnie 30 minut (w większości przypadków zajmuje kilka minut). Gdy dostaniemy „zielone światło”, możemy przelać środki pieniężne i rozpocząć grę.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher oferuje możliwość zawierania zakładów za pośrednictwem strony internetowej oraz punktów stacjonarnych forBET. Aplikacja mobilna to kolejne miejsce, dzięki któremu będziemy mogli wypełnić kupon. Zarówno strona www, jak i aplikacja są dostępne dla graczy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jeżeli chodzi o jednostki naziemne, informacje o lokalizacji oraz godzinach otwarcia konkretnych punktów można znaleźć na stronie bukmachera.

 

Jakie bonusy oferuje forBET?

Firma oferuje swoim graczom cały wachlarz dodatków i różnego rodzaju premii. Mogą z nich korzystać zarówno nowi użytkownicy, jak i regularni klienci. Bonus forBET na start, kody promocyjne, darmowe zakłady, zwroty części stawek, nagrody za rankingi sezonowe – wszystko to oraz dużo więcej znajdziemy w ofercie bukmachera. Aby być na bieżąco, wystarczy regularnie odwiedzać stronę www lub korzystać z aplikacji.

 

Czy oferta zakładów bukmachera forBET jest duża?

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz wydarzeń z zakresu polityki i społecznych. Gracze mogą również skorzystać z bogatej gamy esportów oraz sportów wirtualnych. Firma systematycznie uzupełnia swoją ofertę o nowe dyscypliny.

 

Jakie są główne zalety bukmachera forBET?

Do głównych atutów bukmachera forBET należy możliwość zawierania zakładów wszędzie i o każdej porze. Kolejne plusy to bardzo dobrze działająca strona internetowa oraz aplikacja. Sporym atutem firmy jest także nowość, jaką wprowadziła na rynek – samoobsługowe automaty do gry, umożliwiające grę bez rejestracji oraz podawania jakichkolwiek informacji osobowych. Do zalet należy jeszcze doliczyć atrakcyjne kursy (bezpodatkowe weekendy) oraz bardzo duży wybór wydarzeń, zarówno przedmeczowych, jak i Live.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera forBET?

Bukmacher forBET oferuje graczom możliwość wpłaty środków pieniężnych poprzez szybkie przelewy, kartę kredytową oraz tradycyjne druczki offline (wpłaty np. w banku czy na poczcie). Wypłaty dokonywane są tylko przelewem na numer konta podanego w trakcie rejestracji użytkownika.