Milenium

Mileniumlink icon

zestaw bonusów do 1650 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.2

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

Milenium – podstawowe informacje

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to marka dobrze znana na polskim rynku bukmacherskim – do 2013 roku widniała pod nazwą Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o. Powstała w 2003 roku firma swoją właściwą działalność rozpoczęła w październiku 2004 roku. Początkowo posiadała zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych (w chwili startu miała ich kilkanaście). Od 2012 roku, po spełnieniu ustawowych warunków, bukmacher Milenium mógł wejść ze swoją ofertą do internetu – uzyskał uprawnienia nadane mu przez Ministerstwo Finansów. Odpowiednią licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu można znaleźć pod numerem SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Milenium to spółka handlowa, której główna siedziba mieści się w Zielonej Górze, zaś sama firma jest zarejestrowana w Poznaniu.

Bukmacher Milenium oferuje możliwość zawierania zakładów wzajemnych w obrębie wydarzeń sportowych, sportów wirtualnych oraz esportów. Ponadto na tablicach firmy od czasu do czasu można znaleźć zdarzenia, które odnoszą się do polityki lub wydarzeń społecznych. Milenium Zakłady Bukmacherskie świadczą swoje usługi za pośrednictwem internetu (strona milenium.pl oraz aplikacja na urządzenia mobilne), a także w punktach stacjonarnych.

Firma od początku swojego istnienia udzielała się na polu sponsoringu sportowego. Wspierała dziecięce zespoły piłkarskie, Polską Ligę Koszykówki, uczestniczyła również w organizacji wielu gal MMA. Aktualnie obejmuje swoim patronatem drużyny piłkarskie (z Ekstraklasy i niższych lig) oraz jest oficjalnym sponsorem Falubaz Zielona Góra (od kwietnia 2018 roku), zespołu żużlowego, który ma na swoim koncie wielokrotne mistrzostwo Polski.

W niniejszym tekście zajmiemy się ofertą bukmachera Milenium. Opiszemy nie tylko gamę zakładową, ale również postaramy się zaprezentować zaplecze bonusowe dla nowych i stałych graczy. Zaczniemy jednak od przedstawienia miejsc, za pośrednictwem których będziemy mogli dobierać zdarzenia na nasze kupony.

 

Milenium Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

strona internetowa bukmachera MileniumBukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i daje możliwość skorzystania ze swojej oferty zarówno poprzez internet, jak i w punktach stacjonarnych. W obrębie zakładów online mamy do wyboru stronę www lub Milenium mobile, czyli aplikację na urządzenia mobilne.

Z poziomu strony www mamy dostęp do całej oferty Milenium. Godziny otwarcia nie mają znaczenia – witryna działa przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Na milenium.pl znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba, by zawierać zakłady, prowadzić własne konto oraz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które wprowadza bukmacher Milenium. Oferta jest bardzo bogata, zaś nawigacja po samej stronie – intuicyjna i prosta. Firma zadbała o to, by wszystkie najważniejsze informacje znajdowały się w jednym miejscu. Z poziomu głównej strony uzyskamy dostęp do aktualnej oferty zakładowej (zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, wirtualne sporty oraz esporty), dowiemy się o bonusach i promocjach. Uzyskamy także wszelkie niezbędne dane na temat samej firmy oraz jej działalności, m.in. o legalności oferty, ewentualnej współpracy itd.

Bukmacher Milenium na swojej stronie zawarł szereg informacji, które nie tylko mogą pomóc nam lepiej typować, lecz również sprawniej wybierać zdarzenia. Witryna daje możliwość obejrzenia historycznych danych w odniesieniu do konkretnego spotkania lub ich grupy (w formie pobranego pdf lub bezpośrednio na stronie). Uzyskamy na niej wszelkie niezbędne informacje, które każdemu graczowi „statystykowi” pozwolą na sprawne prognozowanie przyszłych zdarzeń. Dużym plusem dla Milenium i pomocą dla graczy jest porównywarka kursów. Znajdziemy tu zestawienie wybranych zdarzeń oraz odpowiadających im kursów w odniesieniu do innych bukmacherów. Gracz może sprawnie wyszukać najkorzystniejsze dla siebie typy i dodać je do swojego kuponu. Ponadto użytkownicy strony www mogą odwiedzić blog firmy, na którym znajduje się wiele ciekawych artykułów o tematyce sportowej i nie tylko.

To jeszcze nie wszystko, co zawiera strona www bukmachera. Milenium Zakłady Sportowe zadbały, by początkujący użytkownicy nie czuli się zagubieni w ogromie zdarzeń. Pomoc w formie wszelkiego rodzaju regulaminów oraz FAQ umożliwi im znalezienie odpowiedzi na prawie każde pytanie dotyczące prowadzenia indywidualnego konta, zawierania zakładów i dokonywania wpłat/wypłat. W razie jakiegokolwiek problemu można także zwrócić się do Call Center (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00), nawiązać kontakt z pracownikiem bukmachera poprzez czat lub napisać maila.

Bukmacher Milenium nie zapomniał przy tym o użytkownikach smartfonów i iphonów. Milenium mobile to doskonałe narzędzie dedykowane na urządzenia mobilne działające na oprogramowaniu Android lub iOS. Aplikację można ściągnąć bezpośrednio z głównej strony www firmy. W tym miejscu uzyskamy dostęp do aktualnej oferty zakładów przedmeczowych i Live. Będziemy mogli korzystać z indywidualnego konta gracza, w tym z opcji „sprawdź kupon”, a także będziemy powiadamiani o nadchodzących atrakcjach czy nowościach bonusowych. Z poziomu aplikacji nie można jednak zlecać wpłat ani wypłat na i z bankrollu – zakłady bukmacherskie Milenium dają taką możliwość tylko za pomocą przeglądarki internetowej. Pod kątem dostępowym oraz użytkowym Milenium mobile sprawuje się bardzo dobrze. Intuicyjna obsługa oraz funkcjonalne działanie pozwala na użytkowanie aplikacji bez żadnych problemów.

Ostatnim – co nie oznacza najrzadziej odwiedzanym – miejscem zawierania zakładów są punkty stacjonarne Milenium. Godziny otwarcia są uzależnione od dnia tygodnia oraz lokalizacji placówki. Na terenie kraju znajduje się ich kilkaset i czynne są siedem dni w tygodniu. Dzięki umieszczonym w nich tablicom gracze mogą się zapoznać z aktualną ofertą firmy, w punkcie mogą również założyć konto lub skorzystać z ewentualnej pomocy pracownika. Na stronie www bukmachera dowiemy się, gdzie aktualnie znajdują się jednostki i co możemy w ich obrębie wykonać. Należy tu wspomnieć, że nie wszystkie punkty oferują np. możliwość płatności kartą czy zakłady Live.

Jak widać, bukmacher Milenium dba o młodych graczy (lepiej dostosowujących się do rozwoju technologii) i zapewnia pośrednictwo w zakładach wzajemnych poprzez stronę www i aplikację. Nie zapomniał przy tym o osobach lubiących kameralne punkty stacjonarne, w których przy kawie i notatniku godzinami można dobierać zdarzenia.

Skoro wiemy, gdzie grać, przejdziemy teraz do prześledzenia procedury rejestracji konta, gdyż tylko w ten sposób uzyskamy dostęp do pełnej oferty firmy.

 

Bukmacher Milenium – jak zacząć grać?

Na osoby decydujące się na założenie indywidualnego konta czeka prosta trzyetapowa procedura, której ukończenie nie zajmie nam więcej niż 10-15 minut. Przed przystąpieniem do wypełniania odpowiednich miejsc swoimi danymi należy wejść na stronę główną bukmachera Milenium i kliknąć ikonę „Rejestracja”. Sam proces przedstawia się następująco:

  1. Krok 1 – na tym etapie podajemy adres e-mail oraz ustalamy hasło dostępu. Następnie oświadczamy, że jesteśmy pełnoletni oraz że zapoznaliśmy się z odpowiednim regulaminem i Polityką Prywatności. W tym miejscu można również skorzystać z opcji otrzymywania informacji handlowych na temat np. bonusów i innych premii (nieobowiązkowe).
  2. Krok 2 – to miejsce, w którym uzupełniamy podstawowe dane osobowe, czyli imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość oraz ulica i numer zamieszkania). Ponadto jesteśmy zobowiązani do udzielenia informacji na temat numeru telefonu. To nie koniec, w tym kroku mamy także możliwość skorzystania z premii bukmachera Milenium. Bonus na start, darmowy zakład oraz inne atrakcje (należy zapoznać się z aktualną ofertą) jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyrazić chęć otrzymania go, klikając w odpowiednie okienko. Etap kończy udzielenie zgody na akceptację limitów w ramach Odpowiedzialnej Gry oraz potwierdzenie poprawności danych poprzez kliknięcie linku w przesłanej na nasz adres e-mail wiadomości.
  3. Krok 3 – etap końcowy i weryfikacyjny. Podajemy dane dowodu tożsamości (seria i numer dowodu osobistego lub paszportu) oraz numer konta bankowego. Weryfikacja nastąpi po przesłaniu skanu dowodu tożsamości – pracownik sprawdzi nasze dane i aktywuje konto.

Weryfikacja konta u bukmacheraPo weryfikacji konta (otrzymamy odpowiednią informację na adres mailowy, podany w pierwszym kroku) nasz indywidualny profil jest w pełni aktywny. Możemy się zalogować. Należy jeszcze wspomnieć, że wprowadzone w procesie rejestracji dane mogą zostać przez nas zmienione. Wystarczy wejść w „Moje konto” i wybrać to, co chcemy uaktualnić – numer konta bankowego, maila, dane osobowe itd.

Ponadto bukmacher Milenium pozwala na utworzenie konta użytkownika w punktach stacjonarnych. Wystarczy mieć przy sobie dowód tożsamości i numer konta bankowego. Pracownik przeprowadzi nas przez proces rejestracji. Cała procedura nie powinna trwać dłużej niż 30 minut.

Po udanej weryfikacji możemy dokonać pierwszego depozytu na indywidualne konto. Obecnie jest to możliwe tylko poprzez stronę internetową Milenium. Oferta form wpłaty jest ograniczona do szybkich przelewów (tPay.com, PayU) lub poprzez blik. W zależności od banku czas oczekiwania na pojawienie się środków w bankrollu może być różny. W większości przypadków trwa to ok. 3 minuty. Wypłat ewentualnych wygranych można dokonać tylko na konto bankowe podane w procesie weryfikacji. Wystarczy wejść na profil gracza, kliknąć „Wypłata” i postępować zgodnie z zawartymi tam instrukcjami.

Zajmiemy się teraz przedstawieniem oferty premiowej dla graczy, zarówno początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych.

 

Bukmacher Milenium – bonus na start

Jeżeli dopiero zaczynamy grę w zakładach bukmacherskich Milenium, czeka na nas „standardowy” zestaw premii. Firma proponuje nowym graczom możliwość skorzystania m.in. z bonusu na start. Aby móc go otrzymać, należy podczas procesu rejestracji indywidualnego konta wyrazić na to zgodę (krok drugi procedury). Wysokość premii jest uzależniona od pierwszego depozytu i zostanie nam przypisana do bankrollu po spełnieniu regulaminowego obrotu, na wykonanie którego mamy określony czas. Regulamin oraz wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie głównej bukmachera Milenium. Kod promocyjny to kolejna forma nagradzania nowych (i nie tylko) graczy. Wystarczy wyszukać go na stronach partnerów firmy lub bezpośrednio w witrynie bukmachera, a następnie kliknąć odpowiedni link, który przekieruje nas do rejestracji konta z wpisanym już kodem Milenium. Promocje nie kończą się tylko na bonusie na start oraz kodzie. W procesie rejestracji mamy możliwość skorzystania z oferty na darmowy zakład – w razie niepowodzenia wyłożone środki zostaną nam zwrócone.

Jak zawsze, wszelkie nowości dotyczące oferty premiowej najszybciej znajdziemy na stronie www bukmachera.

 

Oferta Milenium dla aktywnych graczy

graczStali bywalcy zakładów wzajemnych także mogą liczyć na pokaźną ofertę bonusową. Zakłady bukmacherskie Milenium premiują aktywnych graczy, umożliwiając im uzyskanie wymiernych korzyści za regularne obstawianie. Darmowe zakłady, zwiększone kursy, zabezpieczone zdarzenia oraz wiele innych dodatków czeka na klientów Milenium. Promocje w postaci happy hours, czyli brak podatku na wybrane spotkania oraz bonusy w postaci zwiększonej wygranej za ryzykowną grę (zakłady wielokrotne z minimum pięcioma zdarzeniami) – wszystko to sprawia, że coraz więcej ludzi korzysta z oferty Milenium. Kod promocyjny to także okazja do uzyskania dodatkowych funduszy. Na osoby lubiące obstawianie w punktach stacjonarnych czeka karta Milenium. Z jej pomocą możemy uzyskać wartościowe nagrody rzeczowe i pieniężne – wystarczy być w czołówce graczy w danej jednostce naziemnej.

Skoro wiemy już, jak zacząć grać, gdzie grać oraz znamy ofertę bonusową bukmachera Milenium, możemy zająć się zaprezentowaniem szerokiego wachlarza zdarzeń proponowanych przez firmę.

 

 

Zakłady bukmacherskie Milenium – oferta sportowa i nie tylko

Sercem oferty zakładowej bukmachera jest strona internetowa. To w tym miejscu dowiemy się o wszystkich aktualnych wydarzeniach, w obrębie których możemy obstawiać. A należy nadmienić, że jest w czym wybierać. Milenium zapewnia możliwość zawierania zakładów przedmeczowych, typu Live, w obrębie esportów oraz sportów wirtualnych. Ponadto, z okazji ważnych wydarzeń politycznych lub społecznych bukmacher rozpisuje na swoich tablicach odpowiednie zdarzenia, które ich dotyczą. Przedstawimy teraz pokrótce to, co bukmacher Milenium ma najlepszego w swojej ofercie.

By przekonać się, co znajduje się na tablicach firmy, wystarczy wejść na główną stronę Milenium. Bukmacher każdego dnia oferuje swoim klientom zakłady przedmeczowe w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych i wydarzeń społeczno-politycznych. Fani piłki nożnej, koszykówki, siatkówki lub piłki ręcznej nie będą zawiedzeni – mogą wybierać spośród kilkuset zdarzeń głównych oraz kilku tysięcy dodatkowych. Podobnie jak kibice sportów motorowych czy rowerowych. Ponadto bukmacher Milenium nie zapomniał o pasjonatach tenisa, rugby czy footballu amerykańskiego. Ważne wydarzenia sportowe, puchary, mistrzostwa również przekładają się na odpowiednie zdarzenia, które bez problemu odnajdziemy w ofercie firmy. Nie interesuje nas sport lub po prostu potrzebujemy chwilowej odskoczni? Nie ma problemu, można spróbować swoich sił w typowaniu w obrębie wydarzeń politycznych i kulturalnych. Od czasu do czasu bukmacher daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w tego typu zdarzeniach.

Fani zakładów typu Live także znajdą coś dla siebie. Najbardziej oblegane dyscypliny sportowe i ważne wydarzenia mają swoje miejsce na tablicach Milenium. Bukmacher dba, by kursy były konkurencyjne. Bardzo dobrze zoptymalizowana strona www oraz aplikacja sprawiają, że Milenium online to doskonałe miejsce do zawierania tego typu zakładów. Brak wyraźnych opóźnień i płynne działanie dają możliwość szybkich reakcji i, co za tym idzie, kontroli nad grą.

Do oferty bukmachera należą także esporty. Rywalizacja pomiędzy graczami sieciówek cieszy się coraz większym zainteresowaniem. U bukmachera Milenium znajdziemy pokaźny zbiór zdarzeń w obrębie czołowych tytułów, takich jak CS, LoL, StarCraft 2 i wiele innych. Gdy w danej chwili zabraknie nam pomysłu na zakład lub aktualna oferta nie obejmuje interesujących nas wydarzeń, możemy odwiedzić zakładkę sporty wirtualne i spróbować swoich sił w typowaniu zdarzeń generowanych wewnątrz komputera. Sporty oparte na algorytmach losowych, bez udziału istoty żywej, przyciągają wielu graczy. Transmisje prowadzone są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Bukmacher Milenium oferuje zakłady z zakresu piłki nożnej, koszykówki, tenisa oraz wyścigów psów i koni.

 

Bukmacher Milenium – opinie i podsumowanie

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to znana marka na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Działająca od kilkunastu lat firma zaskarbiła sobie sympatię wielu graczy. Swoje usługi świadczy za pośrednictwem strony www, aplikacji mobilnej oraz w obrębie punktów stacjonarnych. Na tablicach bukmachera znajdziemy bogaty zbiór zdarzeń w ramach zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo, esportów oraz sportów wirtualnych. Zarówno stali, jak i nowi gracze mogą skorzystać z licznych premii, które przygotował bukmacher Milenium. Bonus powitalny, darmowe zakłady, bezpodatkowe happy hours i wiele innych dodatków czekają na każdego.

Bardzo dobrze działająca strona internetowa, aplikacja na urządzenia mobilne oraz kameralne punkty stacjonarne z wykwalifikowaną obsługą sprawiają, że gracze chętnie korzystają z oferty bukmachera Milenium. Opinie samych użytkowników, jakie znajdujemy w sieci, są bardzo pozytywne i skupiają się ofercie kursowej oraz zakładowej firmy.

 

FAQ

Bukmacher Milenium – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować u bukmachera Milenium?

Rejestracja u bukmachera Milenium to procedura składająca się z trzech kroków. Podajemy dane dostępowe (wybieramy login i ustalamy hasło), dane osobowe (imię, nazwisko i miejsce zamieszkania) oraz weryfikacja (uzupełniamy dane osobowe o informacje na temat dowodu tożsamości, a następnie przesyłamy jego skan). Utworzenie nowego konta jest możliwe za pośrednictwem strony www oraz w punktach stacjonarnych. Nie powinno zająć nam to więcej niż 30 minut.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Bukmacher umożliwia zawieranie zakładów poprzez Milenium online (stronę internetową i aplikację na urządzenia mobilne), jak również w punktach naziemnych.

 

Jakie bonusy oferuje Milenium?

Milenium Zakłady Bukmacherskie oferują swoim klientom cały wachlarz premii oraz bonusów. Nowi gracze mogą skorzystać z dodatku powitalnego, darmowego zakładu lub (okazjonalnie) kodu bonusowego gwarantującego wymierne korzyści. Na aktywnych uczestników zakładów organizowanych przez Milenium czekają nagrody za skuteczność, darmowe zakłady, a także ciekawe bonusy kursowe i bezpodatkowe happy hours.

 

Czy oferta zakładów bukmachera Milenium jest duża?

Oferta zakładów proponowanych przez Milenium obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, esportów oraz sportów wirtualnych. Codziennie tysiące zdarzeń głównych oraz dziesiątki tysięcy zdarzeń dodatkowych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.

 

Jakie są główne zalety bukmachera Milenium?

Bukmacher Milenium posiada ciekawą ofertę zakładową, dobrze działającą i zoptymalizowaną stronę internetową (oraz aplikację), a także konkurencyjne kursy zdarzeń.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera Milenium?

Firma oferuje możliwość wpłaty na indywidualne konto gracza poprzez szybkie przelewy (obsługiwane banki znajdziemy bezpośrednio na stronie www bukmachera) oraz w formie bliku. Wypłaty ewentualnych wygranych można dokonywać wyłącznie na konto bankowe podane w trakcie rejestracji.