Totolotek

Totoloteklink icon

100% pierwszej wpłaty, do 1000 zł

Ocena redakcji
  • Bonusy
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady na żywo
  • Płatności
  • Obsługa klienta
4.4

Podsumowanie

 

 

Odbierz bonus

Totolotek – podstawowe informacje

Totolotek S.A. to legalny bukmacher najdłużej funkcjonujący na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczął w 1992 roku. Do 2013 roku świadczył swoje usługi tylko za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Po nowelizacji ustawy o grach hazardowych poprzez internet i po uzyskaniu odpowiedniej licencji Totolotek otworzył własną stronę www. Miało to miejsce w 2013 roku. Obecnie bukmacher działa na podstawie licencji nadanej mu przez Ministerstwo Finansów, którą znajdziemy pod numerem PS4.6831.8.2018. Została przyznana w 2019 roku, a ważna jest przez sześć lat. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Bukmacher Totolotek świadczy usługi w zakresie organizacji zakładów wzajemnych w obrębie wydarzeń sportowych, kulturalnych i społecznych (Toto-Mix). Posiada również rozbudowane totalizatory piłkarskie (Toto-Liga i Toto-Gol). Ponadto firma oferuje możliwość typowania zdarzeń wirtualnych (sporty wirtualne) oraz wyścigów zwierząt. Zakłady bukmacherskie można zawierać poprzez stronę internetową (totolotek.pl), Totolotek mobile (aplikacja) oraz w punktach stacjonarnych, rozlokowanych na terenie całego kraju.

Obecnie firma przechodzi gruntowne zmiany związane z wykupieniem przez niemiecką grupę Gauselmann. Przebudowie uległa strona internetowa, w planach jest także reorganizacja w obrębie aplikacji mobilnej oraz punktów stacjonarnych – w tym wprowadzenie terminali samoobsługowych. Charakterystyczne dotychczasowe logo zostało zmienione na nowe.

Bukmacher Totolotek aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu zawodowego i amatorskiego. Od początku istnienia firma sponsorowała wiele klubów, a od 2019 roku jest sponsorem tytularnym Pucharu Polski w Piłce Nożnej. W 2008 roku za działalność nagrodzono bukmachera „Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry”. Wyróżnienie to zostało mu nadane przez The European Lotteries and Toto Associaton (Międzynarodowe Stowarzyszenie firm Loteryjnych i Totalizatorów). Aktualnie Totolotek jest jedynym legalnym bukmacherem w Polsce posiadającym ów certyfikat. Ponadto firma ma na swoim koncie „Laur Konsumenta” w kategorii Odkrycie Roku 2008. Wyróżnienie nadano mu za wprowadzenie na polski rynek zakładów wzajemnych wyścigów szwedzkich kłusaków.

 

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – punkty zawierania zakładów

Totolotek S.A. oferuje swoim klientom możliwość zawierania zakładów poprzez stronę internetową, aplikację na urządzenia mobilne oraz w obrębie punktów stacjonarnych.

totolotekStrona www (aktualnie nowa wersja) prezentuje się dość dobrze. Nawigacja i obsługa jest bardzo intuicyjna. Z poziomu głównej witryny mamy dostęp do wszystkich zakładów przedmeczowych oraz wydarzeń na żywo (w tym do Toto-Ligi i Toto-Gol). Bukmacher zadbał, by oferta została podzielona na wydarzenia aktualne (Last Minute), spotkania, które odbędą się w przyszłości, zarówno bliskiej (Totolotek Oferta na Dziś), jak i dalszej (Totolotek Oferta na Jutro). Propozycje zakładów zostały podzielone na kategorie ze względu na dyscyplinę sportu, kraj wydarzenia, ligę rozgrywek i rodzaj zakładu. Takie rozwiązanie pozwala na sprawny wybór interesujących nas zdarzeń, a to z kolei sprawia, że ekupon staje się jeszcze prostszy w zapełnieniu. Gracze zainteresowani wynikami zakończonych spotkań znajdą odpowiednie informacje w dziale Wyniki.

Strona www umożliwia także dostęp do wszelkiego rodzaju pomocy – zarówno w postaci poradników, jak i wykwalifikowanych pracowników firmy Totolotek. Bukmacher zadbał, by witryna zawierała obszerne informacje wyjaśniające, jak zakładać i obsługiwać indywidualne konto gracza. Dowiemy się również, jakie są rodzaje zakładów i ich oznaczenia (w zależności od dyscypliny) oraz poznamy limity dotyczące stawek i czasu gry (w ramach Odpowiedzialnej Gry). Z taką pomocą bez problemu przejdziemy przez całą procedurę doboru zdarzeń, uzyskamy informacje na temat trafności naszych typów (opcja „Sprawdź kupon”) oraz wypłacimy ewentualne wygrane. Prócz tego w razie problemów możemy się skontaktować z Działem Pomocy. Są trzy opcje: telefoniczna (od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:30-20:00), mailowa (przez całą dobę, siedem dni w tygodniu) lub za pośrednictwem czatu. Jak widać, Totolotek przez internet zapewnia kompleksową asystę, która gwarantuje graczom profesjonalną pomoc w prowadzeniu zakładów.

Do dyspozycji użytkowników oddano blog firmowy, który zawiera m.in. typowania i prognozy nadchodzących zdarzeń. Na stronie głównej nie mogło również zabraknąć informacji na temat oferty premiowej bukmachera Totolotek. Bonus powitalny oraz inne ważne promocje zawarte są w dziale Promocje i Bonusy.

Bukmacher daje także możliwość korzystania ze swojej oferty poprzez urządzenia mobilne. Totolotek Mobile to nowoczesne narzędzie, które pozwala na zawieranie zakładów za pośrednictwem iphonów i smartphonów. Oprogramowanie jest dedykowane użytkownikom platform iOS oraz Android. Z poziomu aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty firmy. Zakłady przedmeczowe, Live oraz sporty wirtualne są na wyciągnięcie ręki. W wersji mobilnej możemy także założyć konto gracza, dokonywać wpłat na bankroll oraz zlecać wypłaty. Wszystkie podstawowe funkcje, takie jak dobieranie zdarzeń, opcja „Sprawdź kupon” itd. działają bez zarzutu. Ponadto aplikacja oferuje pełen wachlarz bonusowy oraz lojalnościowy bukmachera Totolotek. Przez internet w wersji mobilnej, tak samo jak w standardowej, możemy skontaktować się z Działem Pomocy. Jak już padło wyżej, wszelkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania otrzymamy również telefonicznie. Optymalizacja oprogramowania pozwala na płynne i bezproblemowe zawieranie zakładów (w tym Live), które ma w swojej ofercie Totolotek. Aplikacja to dobre rozwiązanie dla osób, które cały czas chcą mieć pod kontrolą swoje kupony.

Poza siecią Totolotek zakłady bukmacherskie świadczą swoje usługi także za pośrednictwem lokali naziemnych. Jednostki znajdują się na terenie całego kraju i jest ich kilkaset. Wykwalifikowana obsługa, pełna oferta zakładowa oraz bonusowa sprawiają, że lokale odwiedzane są codziennie przez tysiące graczy bukmachera Totolotek. Godziny otwarcia są uzależnione od lokalizacji punktu oraz dnia tygodnia. W obrębie jednostek naziemnych możemy założyć indywidualne konto gracza. Wystarczy mieć ze sobą dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz numer konta bankowego, na które będą nam przelewane ewentualne wygrane. Wyniki oraz zakłady zawarte w lokalach stacjonarnych możemy zweryfikować na stronie www, a także dzięki aplikacji. Żeby to zrobić, należy skorzystać z opcji „Sprawdź kupon”, dostępnej z poziomu witryny internetowej Totolotek. Punkty stacjonarne to nie tylko miejsce, w którym zawieramy zakłady – możemy w nich również obejrzeć interesujące nas spotkanie, czy po prostu podyskutować z innym graczem na tematy sportowe i nie tylko.

Bukmacher sukcesywnie się rozwija i uaktualnia swoją ofertę możliwości zawierania zakładów. Już nie tylko Totolotek online, ale również punkty stacjonarne będą kojarzone z nowoczesnymi zakładami. W przyszłości firma planuje wprowadzenie samoobsługowych terminali, co będzie stanowić znaczące wsparcie oferty i usprawni grę. Takie rozwiązanie zapewni graczowi całkowitą anonimowość, umożliwi mu postawienie zakładu bez konieczności zakładania konta, a także zdobycie pieniędzy bezpośrednio do ręki, a nie przelewem na konto. Dla niektórych przestarzały, w tym przypadku zakład skreślany na papierze ma sporą przewagę nad nowszą wersją, jaką jest ekupon.

 

Bukmacher Totolotek – jak zacząć grać?

rejestracja u bukmacheraTotolotek dopuszcza utworzenie indywidualnego profilu gracza we wszystkich dostępnych miejscach zawierania zakładów (strona www, aplikacja, punkty stacjonarne). Pokrótce opiszemy, jak to wygląda w przypadku witryny internetowej. W pozostałych sytuacjach rejestracja przebiega praktycznie tak samo. Procedura wygląda następująco:

  1. Dane osobowe – w tym miejscu podajemy swój kraj pochodzenia, datę urodzenia oraz e-mail, a także ustalamy hasło dostępu. Ponadto bukmacher wymaga od nas danych personalnych takich jak imię, nazwisko, pesel oraz adres zamieszkania. Musimy także potwierdzić naszą pełnoletność oraz zgodzić się (bądź nie) na otrzymywanie informacji handlowych od bukmachera Totolotek. Oferta na tym etapie obejmuje również zgodę (lub nie) na bonus zakładów sportowych. Po zakończeniu otrzymamy link aktywacyjny – zostanie przesłany na podany wcześniej adres e-mail. Po kliknięciu zostaniemy powiadomieni, że nasze konto jest aktywne i możemy przystąpić do pełnej weryfikacji.
  2. Weryfikacja – wchodzimy w zakładkę „Moje konto” i uzupełniamy informację o brakujące dane: numer konta bankowego i źródło finansowania gry oraz dodajemy dwustronny skan dowodu tożsamości. By konto zostało w pełni aktywowane, musimy poczekać na weryfikację profilu ze strony pracownika Totolotek. Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 30 minut.

Po ukończeniu powyższej procedury pozostaje nam wpłacić środki pieniężne i rozpocząć grę. Aby zasilić bankroll, należy skorzystać z opcji „Wpłata” i znaleźć interesujący nas sposób przelewu. Możemy tego dokonać poprzez elektroniczny portfel (dotpay, tpay, Blik oraz Skrill), kartę kredytową (Visa lub Mastercard) bądź skorzystać z innych opcji (Kod promocyjny Totolotek lub Paysafecard).

Po dokonaniu wpłaty rozpoczynamy grę. Ewentualne wygrane można wypłacić wyłącznie na konto indywidualne, podane w trakcie tworzenie profilu. Ważne: wpłaty i tworzenie kuponów są możliwe już po uzupełnieniu danych z pierwszego kroku rejestracji, z kolei wypłaty ewentualnych wygranych – tylko po pełnej weryfikacji konta.

Zgodnie z regulaminem legalnych zakładów wzajemnych należy jeszcze ustalić limity na stawki i czas gry. Dostępne opcje pozwalają nam na określenie tych liczb w odniesieniu do jednego dnia oraz całego miesiąca. Po przekroczenie któregokolwiek z limitów dalsza gra jest zablokowana do momentu rozpoczęcia nowego cyklu (dnia lub miesiąca).

Przejdziemy teraz do zaprezentowania oferty bonusowej, którą przygotował Totolotek.

 

Bukmacher Totolotek – bonus na start oraz premie dla aktywnych

Po utworzeniu nowego konta oraz przelaniu pierwszej wpłaty możemy przystąpić do gry. Czeka na nas dość ciekawa oferta premiowa przeznaczona dla nowych uczestników zakładów wzajemnych Totolotek. Bonus powitalny w postaci dodatku od pierwszego depozytu jest przeznaczony dla każdego, kto wyraził na niego zgodę w procesie rejestracji. Wystarczy dokonać regulaminowego obrotu i ta kwota może być nasza. Ale to nie wszystko, co przygotował dla nowych użytkowników bukmacher Totolotek. Kod promocyjny dość często jest częścią pakietu bonusowego przeznaczonego dla osób zakładających konto. Aby go znaleźć, należy poszukać odpowiedniej informacji na Totolotek online, w punktach stacjonarnych lub u partnerów firmy. Tego typu bonusy są szczególnie poszukiwane przez graczy, gdyż mogą dać dość znaczne korzyści. Kod promocyjny Totolotek to darmowy zakład, dodatkowe środki podlegające odpowiedniemu obrotowi lub inne nagrody zależne od aktualnej oferty firmy.

oferta bonusowa TotolotkaZałożenie konta i rozpoczęcie gry daje nam dostęp do pierwszej z wielu premii, jakie oferuje Totolotek. Bukmacher troszczy się również o swoich stałych użytkowników. Zaraz po rejestracji konta zostajemy dopisani do BetClub (Klubu Graczy). Uczestnictwo w tym programie lojalnościowym niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Zbieranie punktów (ich ilość zależy od rodzaju zakładu oraz opłaty za kupon) daje nam możliwość zdobycia konkretnych nagród od firmy Totolotek. Oferta bonusowa obejmuje m.in. dodatkowe środki na grę. Plusem tego programu jest także to, że punkty lojalnościowe odkładają się niejako „bokiem” – wystarczy przez jakiś czas wypełniać kupony, a dodatkowe środki zasilą nasze konto. A to wszystko bez względu na wyniki zamkniętych kuponów.

Totolotek zakłady bukmacherskie premiują także osoby grające w śmiały sposób, czasem wręcz brawurowo. Wystarczy wybrać minimum trzy zdarzenia, a nasz potencjalny zysk zostanie zwiększony o odpowiedni procent. Im obszerniejszy kupon, tym większy dodatek. Maksymalnie nasze wygrane mogą wzrosnąć o 30%. Do odważnych świat należy, ale firma premiuje również graczy „rozważnych”. Opcja Cash Out pozwala na zamknięcie kuponu, gdy nie wszystkie zdarzenia się rozstrzygnęły. Ta możliwość pozwala na wcześniejsze wypłacenie wygranej.

Oferta Totolotek, dotycząca bonusów dla nowych i stałych graczy, jest na bieżąco uaktualniana i poszerzana. Najszybciej dowiemy się o nowościach, odwiedzając stronę www bukmachera lub zaglądając do dowolnego punktu stacjonarnego firmy.

 

Zakłady bukmacherskie Totolotek – oferta sportowa i nie tylko

Mocną stroną firmy jest oferta zakładowa – należy do największych wśród legalnych bukmacherów działających w Polsce. Codziennie na tablicach znajdziemy kilkadziesiąt tysięcy zdarzeń głównych i pobocznych. Totolotek online czy Totolotek punkty stacjonarne – nieważne, gdzie obstawiamy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Firma zadbała, by wybór wśród zdarzeń przedmeczowych był duży i urozmaicony. U bukmachera znajdziemy wszystkie najważniejsze dyscypliny, nie zabraknie przy tym tych bardziej egzotycznych. Nie będą zawiedzeni fani piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz pesapallo czy esportów. Coś dla siebie znajdą kibice sportów motorowych oraz rowerowych – Formuła 1, żużel czy kolarstwo często goszczą na tablicach bukmachera Totolotek. Prócz tego firma prowadzi zakłady na wyścigi zwierząt. Gonitwy psów czy koni są transmitowane na żywo zarówno z polskich, jak i zagranicznych torów. Oferta przedmeczowa bukmachera obejmuje także dziedziny nie związane ze sportem. Przełożenie na odpowiednie zdarzenia mają ważne wydarzenia społeczne oraz z zakresu polityki czy kultury.

Zakłady przedmeczowe to duży ułamek propozycji bukmachera, ale to jeszcze nie wszystko. Ilość zdarzeń typu Live także plasuje firmę w czołówce liderów polskiego rynku zakładów wzajemnych. Do wyboru mamy kilkadziesiąt tysięcy zdarzeń miesięcznie, a ta liczba systematycznie się powiększa. Płynnie działająca strona www oraz aplikacja sprawiają, że ekupon budowany na podstawie wydarzeń na żywo jest pozbawiony opóźnień, co jest podstawą tego typu gry. Ponadto bukmacher dał możliwość łączenia w ramach jednego kuponu zakładów typu Live z przedmeczowymi, co dodatkowo urozmaica współzawodnictwo.

W ofercie firmy znajdziemy także sporty wirtualne. Symulacje prawdziwych spotkań przyciągają coraz więcej graczy, nie tylko tych posiadających konto u bukmachera Totolotek. Aplikacja na urządzenia mobilne, strona internetowa oraz punkty stacjonarne – w każdym z tych miejsc możemy typować wirtualnego zwycięzcę. W ofercie mamy m.in. wyścigi psów i koni oraz piłkę nożną.

Totolotek systematycznie się rozwija i wprowadza do swojej oferty zakładowej coraz to nowe typy zdarzeń. Przejdziemy teraz do przedstawienia podsumowania oraz opinii samych graczy na temat bukmachera.

Bukmacher Totolotek – opinie i podsumowanie

Totolotek S.A. to najdłużej działający legalny bukmacher w Polsce. Lata doświadczeń oraz otwartość na nowinki znalazły odzwierciedlenie w dużej (i wciąż rosnącej) liczbie wiernych graczy. Oferta zakładowa firmy należy do największych na rynku – kilkadziesiąt tysięcy zdarzeń dziennie w obrębie typowania przedmeczowego, Live oraz sportów wirtualnych.

Kupon możemy wypełnić poprzez stronę www, aplikację, a także w dowolnym punkcie stacjonarnym. Totolotek online to sprawnie działająca witryna oraz mobilne oprogramowanie, których podstawową zaletą (według graczy) jest optymalizacja i prostota obsługi. Jednostki naziemne cechują się wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz zapewniają pełną obsługę zakładową oraz bonusową, jaką oferuje Totolotek.

Opinie samych użytkowników (zarówno tych grających online, jak i w punktach stacjonarnych) są bardzo pozytywne. Cenią sobie rozbudowane zaplecze zakładowe, konkurencyjne kursy oraz nowoczesność oferty.

 

FAQ

Bukmacher Totolotek – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

Jak się zarejestrować w Totolotku?

Bukmacher Totolotek wymaga dwuetapowej procedury rejestracji konta indywidualnego. W pierwszym kroku podajemy dane osobowe, zaś drugi wymaga od nas dodania numeru konta bankowego, źródła finansowania zakładów oraz przesłania skanu dowodu tożsamości. Wpłaty oraz zawieranie zakładów jest możliwe już po pierwszym etapie, natomiast wypłaty ewentualnych wygranych – wyłącznie po pełnej weryfikacji profilu.

 

Gdzie można zawierać zakłady?

Zakłady bukmacherskie Totolotek dają swoim klientom możliwość gry za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne oraz w punktach stacjonarnych.

Jaki bonusy oferuje Totolotek?

Bukmacher posiada w swojej ofercie standardowe premie dla nowych użytkowników oraz pakiet dodatków dla stałych graczy firmy Totolotek. Kod promocyjny, bonus na start, zwiększone wygrane za zakłady akumulowane oraz inne – te i liczne pozostałe dodatki czekają na każdą osobę zainteresowaną typowaniem.

 

Czy oferta zakładów bukmachera Totolotek jest duża?

Oferta zakładowa bukmachera należy do największych na rynku legalnych zakładów wzajemnych w Polsce. Kilkadziesiąt tysięcy zdarzeń głównych i dodatkowych dziennie plasuje Totolotek na jednym z czołowych miejsc w kraju. Zakłady przedmeczowe, na żywo oraz sporty wirtualne – wszystko to znajdziemy na tablicach firmy.

 

Jakie są główne zalety bukmachera Totolotek?

Do głównych zalet firmy należy oferta zakładowa oraz dostępność punktów zawierania zakładów. Kilkadziesiąt tysięcy zdarzeń dziennie, możliwość gry przez internet (strona www oraz aplikacja), a także w punktach stacjonarnych (kilkaset na terenie całego kraju) to duże atuty bukmachera Totolotek. Godziny otwarcia jednostek naziemnych zależą od ich lokalizacji oraz dnia tygodnia. Z kolei Totolotek online (strona i aplikacja) są dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze na i z konta bukmachera Totolotek?

Wpłat można dokonywać poprzez najpopularniejsze metody przelewu. Do wyboru mamy elektroniczny portfel (dotpay, tpay, Blik oraz Skrill), kartę kredytową (Visa lub Mastercard) lub inne (Kod promocyjny Totolotek lub Paysafecard). Wypłata z bankrollu jest możliwa wyłącznie na nasze konto indywidualne, podane w trakcie rejestracji.